Jump to content

Zjawisko prania mózgu


tx2033

Recommended Posts

Mam podejrzenie że dziewczyna mojego przyjaciela pierze mu mózg. A jak zaczalem ingerowac w ta sprawe to czasami tak jakby nakrecony przychodzi do mnie z jakimis sprawami i proboje bombardowac mnie emocjami i czasami tak bardzo nie mozemy sie dogadac ze wytraca mnie z równowagi i czuje sie jak otępiony. Ich relacja jest bardzo pokręcona przez jej internetowego kochanka z którym nie ukrywa swojego flirtu jakby celowo daje sie przyłapać żeby tworzyć intrygi.

 

jest Moj przyjaciel Piotrek, jego dziewczyna Roksana, internetowy kochanek Tomek

To bardzo dziwne że zwykle to ona z nim szybko zrywała gdy dała sie przyłapac na flircie pozniej Piotrek czul sie zraniony ale tez brał ją na litość żeby wróciła do niego i troche go tak pomęczyła zanim wróciła do niego.

Taka sytuacja miała miejsce kilka razy

I pojawiła sie jeszcze raz, tym razem z grubszego kalibru ona dała sie przyłapac na pisaniu gdzie wyznała miłość temu kochankowi, Piotrek wpadł w szał i to on z nia zerwał -sytuacja sie odwraca bo po niedlugim czasie dostał jedna dluzsza wiadomosc od niej z taka sama litośćią żeby wrócił do niej i to wystarczyło zeby wrocil do niej. 

 

W jego messengerze miałem okazje poczytac ich rozmowy , niektore były tak wytracone z logiki ze az straszne - miedzy innymi kłótnia o tego tomka wygladala tak:

1 Piotrek naskakuje na Tomka

2 Roksana broni Tomka

3 Piotrek naskakuje na Tomka

4 Roksana broni Tomka

...

8 Piotrek naskakuje na Tomka

9 Roksana naskakuje na Tomka

10 Piotrek broni Tomka!

 

tego jest duzo wiecej, ten chłop sie zmienia i nie umie wyjasnic z tej paranoi jak go pytam o te nielogiczne rzeczy zawsze odpowiada regułką "słuchaj ja niewiem, mam już taki mętlik w głowie"

 

gdzie moge sie z tym zgłosic po pomoc

 

Link to comment
Share on other sites

Podejdź asertywnie do problemu. Powiedź mu, że ty widzisz coś z boku, ale jak jest to on powinien wiedzieć najlepiej, ponieważ jest w centrum sytuacji. Jeśli ma z tym trudności to niech pomyśli z czego one wynikają. Jeśli jesteś zmęczony jego naprzykrzaniem postaw granice, masz prawo być zmęczony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.