Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Stosunek niespełniony.


Recommended Posts

Mam problemy z odbyciem pełnego stosunku. Kiedy już się kocham po paru minutach wiodczeje mi członek. Nie jestem w stanie doprowadzić do końca stosunku? Sam też próbowałem się masturbowac i ten sam problem. Wstydzę się powiedzieć lekarzowi a problem sie nasila.

Edited by andreas157
Link to comment
Share on other sites

@andreas157

Szanowny Panie,
na ten temat warto porozmawiać z lekarzem medycyny, który jest seksuologiem (seksuolog często uzyskuje wcześniej tytuł lekarza medycyny w dziedzinie psychiatrii, ginekologii lub urologii). Jeśli tak on zaleci, wtedy może dopiero być pomocny kontakt z psychologiem, psychoterapeutą. Proszę z tym nie zwlekać. Problem zdrowotny to ludzka rzecz, wielu mężczyzn miewa taki temat do omówienia ze specjalistą, który orientuje się w tej materii i rozmawia o tym każdego dnia. Warto się przemóc i po prostu iść na konsultację. Emocja wstydu nie jest przyjemna, ale prawdopodobnie w trakcie rozmowy przekona się Pan, że to ważny i godny omówienia temat, typowa męska sprawa, a nie coś, czego trzeba się wstydzić. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.