Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Czyżby to była nerwica?


Recommended Posts

Cytat

Witam, jestem młodą mamą,8miesiecy temu urodziłam zdrowego synka i od tego czasu zaczęły się Moje problemy. Miesiąc po porodzie zaczęłam się źle czuć, kłucie z lewej strony klatki piersiowej, zawroty głowy, bóle barków i rąk, duszności, ogólne złe samopoczucie,nie chcę Mi się nic, jestem nerwowa,wiecznie się kłócę z każdym :( zaczęłam Sobie wymyślać choroby, przechodziłam już zawał serca, raka krtani i płuc,zator plucny,mam już dość, miałam robioną spirometrie lekarz stwierdził,że to astma, przepisał inhalator ale nic nie przechodziło,inny pulmonolog i alergolog zrobił testy na alergię nic nie wykryło i stwierdził,że to nie jest astma, poszłam do neurologa z bólami glowy, zrobił RTG kręgu szyjnego i Tak głowy wszystko w porządku, morfologia,on, crp i TSH w porządku, prześwietlenie klatki piersiowej również okej, nie wiem gdzie mam dalej iść,co Mi jest, rodzina się wyśmiewa że jako 19 latka jeżdżę po lekarzach :(

Szanowna Pani,

na podstawie wiadomości na forum nie sposób diagnozować bo do tego niezbędny jest rzetelny wywiad z pacjentem. Pani podejrzenia wydają się jednak logiczne. Nierzadko w sytuacji, gdy lekarze po wszechstronnych badaniach rozkładają ręce człowiek w końcu trafia do psychoterapeuty lub psychiatry i dopiero wówczas odkrywa się autentyczną przyczynę dolegliwości. Warto rozważyć kontakt ze specjalistą (psychoterapeuta / psychiatra) w celu rozpoznania przyczyny dokuczliwych objawów i ustalenia możliwych form leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.