Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Problem z nawiazywaniem kontaktów interpersonalnych


anna1835
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam.33 lata.W domu odkąd pamiętam doświadczałam przemocy psychicznej ze strony ojca.Były to wyzwiska krzyki poniżanie,zmuszanie przez ojca gdy byłam dzieckiem do chodzenia do sklepu po papierosy bez piędniędzy.Ojciec znęcał się psychicznie nad matką.Gdy byłam dzieckiem byłam molestowana...W dorosłym życiu przemoc słowna ze strony brata alkoholika.Najgorsze słowa typu dziwka k...wa.Brak mi pewności siebie.A zwłaszcza w kontaktach z   mężczyznami.Bardzo sie wstydzę mężczyzn.Nie mam chłopaka nigdy nie miałam,boję się nawiązać z kimś więż uczuciową.Mam problem z niską samooceną,czuję się gorsza od innych gdyż nie mam stałej pracy. Bardzo trudno przychodzi mi nawiązywanie relacji z ludzmi.Chciałabym znależć stałą pracę z kimś sie związać na całe życie.

Link to comment
Share on other sites

@anna1835 

Szanowna Pani,

przeżyła Pani szereg doświadczeń, które w pewnym stopniu mogły przyczynić się do powstania trudności, które Pani zgłasza. Przynajmniej nad częścią z nich w jakimś stopniu można by popracować w trakcie psychoterapii. Zwłaszcza warto skoncentrować się na poczuciu własnej wartości i rozwijaniu asertywnej postawy, komunikacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.