Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Porzucenie po 17 latach związku


Recommended Posts

Mam ogromny problem, bo mój mąż po 17 latach małżeństwa odszedł do kochanki. Sprawa wydawałaby się oczywista, jednak ja bardzo go kocham i chciałam dać mu szansę, a on to odrzucił. To też jest jeszcze do zrozumienia, zakochał się chłopina i trudno. Najgorsze jest jednak to, że cały czas utrzymuje, że mnie też kocha, kocha nas obie, ale gdy spotkał tamtą to im obojgu zdawało się, że znają się od dawna. Poddał się hipnozie i się dowiedział, że to była jego żona w jakimś poprzednim wcieleniu, a ze mną łączą go tylko więzi i przysięgi, wsiadł w samochód i odjechał. Czy to ja zwariowałam, czy on? Bo już nic z tego nie rozumiem. Mamy 2 dzieci, a oni znają się zaledwie kilka miesięcy. Jak się podnieść po takim przeżyciu? Jak nie oszaleć? Jak znaleźć sens życia? No i jak przestać ciągle o nim myśleć? Bardzo proszę o jakąś konkretna pomoc psychologiczną, bo jestem bliska utraty zmysłów.

Link to comment
Share on other sites

Potrzeba czasu, facet musi się ogarnąć, macie dzieci, więc łączy was wiele, może to tylko jego zauroczenie i mu przejdzie, a jeśli nie spróbuj tajnej broni, zazdrości, wzbudź w nim zazdrość. I zobacz jaka będzie jego reakcja, jeśli na prawdę kochasz spróbuj zawalczyć. Nawet jeśli się nie uda, to przynajmniej próbowałaś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share



  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.