Skocz do zawartości

Mobing i załamanie


Gorzkie_kakao

Polecane posty

To będzie długa historia. Jestem aktualnie na antydepresantch, już od jakiegoś czasu źle się działo w pracy, mobbing. Szefowa porafiła dowalić pod przykrywką żartu. Na początku odrzucałam to że to mobing, ale jak doszło do naruszenia tykalności to już wiedziałam, że jest już źle.  Szefowa bardzo fałszywy człowiek, milusia , typ takiej przemilusiej, a za plecami nóż . Udawała że jest osobą pełną zaufania i że bardzo mnie lubi, mimo że mnie w ramach żartu upokarzała. Gdy się nazbierało, pozwoliłam sobie poruszyć temat i wyznaczyć granicę . Odebrała to jako atak i zaczęła mi zarzucać, że choruje i nie pozwoli sobie na takie sytuacje i zgłasza to gdzieś wyżej, bo potrzeba nam osoba trzecia do rozwiązania problemu .brzmiało to raczej nie jak chęć pomocy, tylko zrobienie z tego cyrku, aby pokazać kto tu rządzi . Odpuściłam i żałowałam, że w ogóle cokolwiek powiedziałam i łudziłam się, że może jednak jest w porządku i będzie ok, że gdzieś tam rozmowa rozwiążemy problem .W między czasie udawała osobę która chce się zaprzyjaźnić i wypytywała o różne prywatne sprawy, gdzie tak za bardzo się nie wylewałam, już wtedy czułam, że coś dziwnie pyta i za dużo chce wiedzieć . Ale gdzieś tam co chwilę usypiała moja czujność i naprawdę miałam wrażenie, że może rzeczywiście mnie bardzo lubi i fajnie w sumie mieć szefowa taką dobra koleżankę . Jednak gdzieś tam między wierszami pojawiały się małe obawy. Ostatnia jej rozmową bardzo się zdenerwowałam i poszłam na L4. Zarzucała mi że ja chyba jestem pijana jak do niej pisze albo mam problemy z głową, bo poprostu poprosiłam aby nie naruszała mojej tykalności cielesnej . Smyranie ukradkiem przechodząc obok za moimi plecami po tyłku, nie jest ok . Musiałam postawić granicę, ale nie sądziłam, że tak to rozwścieczy . Żałuję jak cholera, mogłam poprostu rzucić wypowiedzenie i odejść w ciszy, ale po jej rozmowach prywatnych do mnie na prywatnych komunikatorach, mimo jej dziwnego zachowania, zaufalam jej i się otworzyłam. Teraz będą na l4 dowiedziałam się, że zrobiłam zebranie w pracy i czytała przekręcone i w innym kontekście moje smsy i rozmowy. Sama je interpretowała swoimi słowami, tak aby innym dać do zrozumienia .że ja się jej narzucałam, że wydzwaniam rzekomo ciągle na prywatny numer, wypisywalam. Że ona spędzała czas w mężem w wolne dni , a ja ciągle pisałam do niej. To ona mi wyyslala pierwsza na komunikatorach zdjęcia z wycieczek, memy i tak dalej. Często po pracy na tematy pracy pytała o wyniki moje i tak dalej.  Teraz kiedy nie ma mnie w pracy i przechodzę epizod depresyjny, dowiaduje się od kogoś, że zrobiła takie coś na zebraniu, zrobiła ze mnie jakaą nachalną wariatke. Wszystko co ona robiła, wg niej bylo ode mnie . Zaczęła mówić, że ktoś jej powiedział, że się dowiedziała , że za plecami się z niej śmiałam , że ja obgadywałam. Ale inni pracownicy sami ja obgdywaliz że jest trudna i trochę dziwnie się zachowuje. Ja pracowałam w tej firmie kilka lat, miałam naprawdę super, różne projekty, konkursy , poszłam do innego miasta, przeprowadziłam się za moją dziewczyną i nie sądziłam, że z czymś takim się tu spotkam. Nie mam pojęcia jak sobie to wyjaśnić, tak wypytywała mnie czy wolę dziewczyny? Nie odpowiedziałam, bo uznałam, że nie chce . Nie wiem czy ona jest jakims fonofobem, chce mnie zniszyc tak to wygląda. Jakby chciała mnie zniszczyć, ale nie wiem czemu, co ja jej zrobiłam ? Że aż tak mnie nienawidzi ta kobieta i taki manipulacje urządza. Jestem załamana, ledwo łapie wdech. Nie mam pojęcia co mam robić ? Boje się że każdy ruch to będzie karma dla tej baby. Zawsze miałam dystans, nigdy jej nie dotykałam , to ona mnie przytulała na siłę i tak dalej. Nie rozumiem tej sytuacji, co się tu wydarzyło ? Czemu mnie pogrąża jeszcze bardziej .

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • SKOCZ DO: 
    Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

  • PODCASTY.jpg

  • Wpisy blogu

    • 0 komentarzy
      Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
       
       
    • 0 komentarzy
      Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
       
       
    • 0 komentarzy
      Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
       
    • 0 komentarzy
      Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
       
    • 0 komentarzy
      Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
       

      Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
       
      Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
      Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
      Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
       
      Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.