Jump to content

Prośba o pomoc.


Recommended Posts

Mój problem jest taki że w roku około 2004 kiedy spałem po imprezie lekarz u której leczyłem zęby przyszła do mnie do domu i umieściła mi aparaty wewnątrz kanałowe dyskretne w uszach ale zobaczyłem ją jak się przebudziłem że siedziała na demną ,po czym straciłem przytomność,nie wiedziałem co mi wtedy zrobiła więc jak wstałem rano poszedłem do łazienki zobaczyć czy mi coś może w zębach nie zrobiła bo wiedziałem że mi się to nie przewidziało i cała ta sytuacja jakaś dziwna była.Po około trzech miesiącach pojawił mi się pisk w uszach i przed oczami pojawiły mi się męty podobne co w ciele szklistym,do tego doszły głosy w stereo itp podobne do ogłupiania zjawiska w stereofonii i logopedach brzusznych,sytuacja była tak uporczywa bo nie można się było skupić że udałem się do laryngologa który mi prześwietlił głowę i zajrzał do uszów gdzie stwierdził że otoskopowo czysto i nic tam nie ma i poszedłem do innego laryngologa gdzie ta sama sytuacja,popełniłem głupstwo zrobiłem szablon z obraźliwymi słowami i antyreklamą gabinetu stomatologicznego u lek który mi to zrobił gdzie zostałem przyłapany przez policje i wylądowałem u psychiatry gdzie usłyszałem schizofrenia paranoidalna f20.0 i poszedłem na rente .Po paru pobytach w szpitalach psychiatrycznych gdzie uskarżałem się na nadużycia bo trzaski i piski itp rzeczy się nasilały ze strony GSM co nic nie dało tylko większe dawki leków więc zakupiłem wideotoskop i zrobiłem zdjęcia tych aparatów

gdzie pokazałem psychiatrze który nic z nich nie wywnioskował tylko kazał mi brać leki .Cała sytuacja trwa do dzisiaj i zrobiłem jeszcze jeden krok bo namierzyłem to anteną kierunkową i koledzy mogą mnie znaleźć bez problemu w lesie .Cała sytuacja trwa do dzisiaj tylko nadużycia są jeszcze większe i nie wiem co z tym zrobić byłem tyle razy na policji że po prostu rozkładam ręce a potrzebna mi jest pomoc bo jestem pod wpływem leków psychotropowych i trudno mi zeznawać tym bardziej że jestem też upośledzany tymi urządzeniami na oun .Moja prośba to pokierowanie co mogę z tym zrobić i jak mam postąpić.Z góry za odpowiedz dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.