Skocz do zawartości

Witam


Robertmierzewo

Polecane posty

Witam , mam 33 lata od 8 lat jestem w związku z partnerką i  mamy 2 dzieci  . Ale odkad pamiętam mam problem ze jak jestem w związku to poprostu pisze rozmawiam o seksie  podrywam  inne kobiety a  o kobiecie z którą jestem nie myślę choć ja Kocham czuję że mogę ich stracić a niechce tego i chciałbym to zmienić bo wiem że od 8 lat jak jesteśmy razem nie wiem może brakuje mi takiego osaczenia przez partnerkę  ale już 3-4 razy  pisałem z innymi kobietami  o seksie o tym jakby było itd . Nie wiem czy da radę mi i mojej pustej głowie ktos pomoc . Jeszcze przed obecna partnerka tak miałem myślałem że to chwilowe ale teraz to zrobiło się nagminne  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.