Skocz do zawartości

Nie mogę zrozumieć.


Zagubiona34

Polecane posty

Dzień dobry. Problem mój polega na tym ze nie mogę zrozumieć zachowania męża. Okazało się ze zdradzał mnie z żona brata. Nie była to typowy romans.tylko kilka jednorazowych skoków w bok. Z tego co mówił trwało to ponad 10 lat i było raz na jakiś czas. Nie zawsze do godziło do sexu. Czasem tylko ona robiła mu laske  czasami łapała za genitalia.sex był może z 5 razy i to tylko gdzieś na szybko. Zawsze było to po alkoholu i to ona prowokowała. Ale nie mogę zrozumieć dlaczego on tego nie przerwał. Z tego co mówi to ona ani go nie pociągała ani nie robił tego dla podniecenia czy adrenaliny ale sam nie umie tego wytłumaczyć.nie wiem co mam robic chce mu dać szanse ale nie umiem sobie z tym poradzić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani, problem zdrady małżeńskiej może być tematem pracy terapeutycznej w trakcie terapii par. Jeśli chcecie Państwo pracować nad swoim związkiem warto zatem skorzystać z konsultacji z terapeutą małżeńskim / terapeutą par.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o nie używanie na łamach naszej strony internetowej wulgarnego języka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.