Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

6183

Ojcowski determinizm na urodziny :)

Recommended Posts

Dwa dni temu gdy po raz kolejny mama przypomniała mi że nie mam znajomych itd...zauwazylem ojca siedzącego i nic nie robiącego tak jak przez całe moje życie no może jak się napił to coś się działo ale to nie w temacie bo w tamtej chwili zauważyłem jak bardzo jestem podobny do tego obrazka tak jak on siedzi i nic nie robi tak ja ,,żyję,, z innymi ludźmi czasem zdarza się że uda mi się jakoś normalniej bardziej żywo podejść do innej osoby ale to przypomina chaotyczne szarpanie niż coś naturalnego bo jestem bierny a gdy coś się dzieje w moim otoczeniu to stres rośnie i wszystko dzieje się zbyt szybko nie potrafię reagować dodatkowo ludzie mnie męczą nawet jak ich lubię jestem zgorzkniały i drętwy z rodziną staram się nie rozmawiać nie potrafię oni żyją w swoim świecie chyba że sprzeczka nadal nie potrafię się zamknąć porządnie i wejdę w dyskusję która nie dosyć że będzie bezowocna to narobi mi kłopotów 

Dzięki za przeczytanie moje pytanie a zarazem prośba o pomoc jest taka czy będę mógł być kiedyś aktywny w relacji z innymi ludźmi i jak to zrobić? 

Nie chce być chwastem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.