Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

kontakt z terapeutą na skype- prośba


Recommended Posts

Dzień dobry,

Jestem studentką psychologii na uniwersytecie SWPS i bardzo potrzebuję pomocy w realizacji badania magisterskiego. Przez koronawirus wszystko stanęło na głowie, a mi bardzo zależy, żeby bronić się jeszcze w tym roku. Proszę, pomóż mi.

Poszukuję chętnych osób, które przez koronawirus doświadczyły zmiany kontaktu ze swoim terapeutą/psychologiem/psychiatrą na online bądź telefoniczny ORAZ- co najważniejsze chciałyby się tym podzielić ze mną podczas rozmowy głosowej(przez skype bądź telefon). Długość rozmowy i treść, zależy tylko od Ciebie.

Z uwagi na to, że jest to praca magisterska muszę te rozmowę zarejestrować głosowo w formie nagrania. Nie będzie tam Twojego wizerunku, ani imienia czy nazwiska.

Potrzeba mi jedynie Twojej otwartości i chęci do pomocy.

Jeśli jesteś chętny/chętna proszę, zgłoś się: aczlapinska@st.swps.edu.pl Rozumiem, że to dane dość wrażliwe, dlatego, żeby potwierdzić swoją tożsamość, mogę wysłać zaświadczenie z uczelni o to, że jestem studentką SWPS. 😊

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.