Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Traktowanie seksu jako zło a związek z partnerem


stokrotk170
 Share

Recommended Posts

Od ponad 10 lat jestem w jednym związku. Z tego związku mam dwójkę dzieci. Naszym głównym problemem w zasadzie od początku jest problem ze współżyciem. Jestem osobą z bagażem doświadczeń. Rozbity dom, niezbyt zdrowe relacje z innymi partnerami w młodym wieku, aborcja. Seks nigdy nie kojarzył mi się z czymś miłym. Niestety podobny problem mam i w tym związku. Nie chcę się z partnerem kochać. Jestem na etapie, że partner mnie obrzydza. Jeżeli sama się masturbuje to mam duże poczucie winy, jeżeli już to robię to przy filmach o tematyce przemocy. Klasyczne filmy pornograficzne nie lubię oglądać

Przez te wszystkie rzeczy jestem bardzo nieszczęśliwą osobą, mam dużo w sobie spięcia, złości, wiecznie czuje dyskomfort ze sobą. Dużo rozmawiam z partnerem o tym, on zna calą moją przeszłość, niestety nie potrafimy sobie pomóc, wręcz oddalamy się od siebie. Jesteśmy na etapie, że nie chcę nam się już być ze  sobą. Chciałabym bardzo móc to wszystko naprawić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.