Jump to content

Stany lękowe po zasłabnięciu na leczeniu kanałowym


Młody nastolatek

Recommended Posts

Mam trudny problem. Jestem 18 letnim mężczyzną.
Miałem w poniedziałek pierwszy raz leczenie kanałowe. Zestresowałam się i zwymiotowałem a potem zasłabłem. Leczenie nie zostali zakończone Dostałem leki i byłem na kroplówce. Od tego czasu (jest piątek) codziennie czuje się bardzo zalękniony poza momentem w piątek gdy byłem w szkole od 8 do 13 na wigilii klasowej. Potem grałem z kolegami w grę i też czułem się dobrze. Poza tymi dwoma momentami jestem zlękniony, zestresowany i objawia mi się to tym że jest mi niedobrze. Gdy miałem coś zanieść siostrze do szkoły, przed wyjściem zwymiotowałem (100ml) i poszła zamiast mnie mama. Dodam że parę miesięcy temu pokłóciłem się z kolegą na którym mi bardzo zależy i też zwymiotowałem (około 100ml, bardzo mało)
Jutro idę do spowiedzi po trzech miesiącach mimo że zawsze chodziłem co miesiąc  i planuje zacząć chodzić do psychoterapeuty. Dlaczego ciągle mam uczucie strachu i zwymiotowałem u dentysty a potem przed pójściem do szkoły młodszej siostry? Co mam zrobić żeby się nie bać? Nie znam powodu mojego strachu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.