Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Mąż podał mnie na policje


Anyah82

Recommended Posts

Witam wszystkich

Jestem w związku małżeńskim od 13 lat mamy dwójkę dzieci 10 i 3lata. Nasze małżeństwo nigdy nie było idealne. Zaczęło się od jednodniowych kłótni teraz dochodzą do 8 tygodni nieodzywania się obrobienia sobie na złość.

Mąż obraża się o byle co on decyduje kiedy zaczyna i kiedy skończy się obrażać. Na początku małżeństwa nierozumiejac dlaczego to robi klęczała m przy jego kolanie i kilka godzin go przepraszałam niegdy nie wiedząc za co i prosiłam żeby się nie gniewał. Tak czasami cala noc to trwało. Później obrażanie trwało coraz dłużej a ja ciągle błagałam żeby się nie gniewał a on poniewierał mną. 

Ostatnio obraził się na 8 tyg w czasie których zabrał mi samochód wszystkie nasze oszczędności , po szkole i przedszkolu wywoził dzieci do swojej matki i do domu przywoził dopiero o 19:00 gdzie ja od 16:00 już byłam w domu. Poniżał mnie na oczach dzieci , upokarzał i podważał mnie jako matkę. Ja oczywiście czasami niewytrzymujac wyczuwałam go. 

Syn przestał mnie słuchać ma gdzieś to co do niego mówię a to co mąż powie wykonuje za pierwszym razem. W weekendy walka z kim dzieci będą spędzać czas, syn cały czas z nim. Jednej niedzieli gdy wzięłam syna że sobą przyjechał tam gdzie byliśmy i siłą mi go wyrwał j zabrał. Po tym incydencie pojechał na policję i mnie zgłosił założył sobie niebieską kartę i sprawę w sądzie że znęcam się nad nim u nas dziećmi. A ja głupia idiotka przez tyle lat tego nie zrobiłam.

Poradzicie co robić ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.