Jump to content

Kłamstwa w pracy


Guest

Recommended Posts

Witam, 

Chciałam się podzielić moją historią. Pracowałam w korporacji, na początku jako zwykły pracownik ale bardzo szybko dostałam awans na wyższy stanowisko. Po kilku latach biuro zaczęło otwierac oddział w dużych miastach. Zatrudniony dyrektora. W dyrektor da mi wolna rękę do zatrudnienia sobie asystentki. Miałam do wyboru albo koleżankę ktora jest mało kompetentna lub obca osobę z doświadczeniem. Wybrałam obca osobę z myślą że fatwiej bedzie z nią współpracować. Na początku współpraca przebiegała bardzo dobrze. Uczyłam ja nowych obowiązków. Po kilku miesiącach okazało się że jestem w ciąży i pod koniec ciąży poszlaam na zwolnienie. Asystentka na czas mojej nieobecności przejęła moje obowiazki. Po moim powrocie z urlopu macierzyńskiego zauważyłam że asystentka bardzo się zmieniła. Bardzo spodobało jej się moje stanowisko a co za tym idzie wieksza pensja. Okazało się również że wdala się w romans z kolega z pracy (oboje byli już wtedy w związkach małżeńskich) i przez przypadek nakryłam ich. I od wtedy zacząć się koszmar w pracy. Uknuli razem spisek żeby się mnie pozbyć z pracy. Wymyslali kłamstwa pod moim adresem że niby jestem o osoba niekompetentna i nieodpowiedzialna. Opowiadali innych osoba w pracy oraz z innych oddziałow że popełniam dużo błędów i nie da się ze mną pracować. Kłamał że klienci są niezadowoleni z mojej pracy a gdy prosiłam o dowód to mówili że rozmawiali telefonicznie. Po jakim czasie nie wytrzymalam i poszłam z tym do szefa. Obiecal że załatwi sprawę. Niestety po tygodniu od rozmowy dostałam zwolnienie. Pytam dlaczego, dostalam odpowiedź że pytali kilkanaście osób w pracy o mnie i kazdy się wypowiadał negatywnie o mnie, że popełniam dużo błędów i nie można na mnie liczyć. Dostałam również do zrozumienia że jesli nie podpisze wypowiedzenia to dostanę dyscyplinarke. Nie kazano mi przychodzić w następny dzień do pracy. Nie zdążyłam się nawet pożegnać z osobami z innych oddziału ponieważ zablokowani mi wszyskue dostępy. Spakowałem się i wyszłam z pracy z płaczem już więcej tam nie wracając. Zdążyłam się pożegnać tylko z dwiema osobami z pracy. Nikt mi nie podziekowal za pracę chociaz pracowałam prawie 6 lat. Niestety na tym nie koniec. Pisałam do koleżanek z którymi miałam bardzo dobry kontakt. Okazało się że nie chca że mna rozmawiać. Pytalam się czy nie wiedzą dlaczego faktycznie zostałam zwolniona. Zbywaja mnie brakiem czasu albo ze nic nie wiedzą. Nigdy nie rozpoczynają rozmowy, muszę do nich napisać żeby pogadać. A gdy już odpisują to dwa słowa i tyle. Jestem bardzo przygnebiona i smutna cała sprawi. Jestem pewna że te dwie osoby są winnej mojemu zwolnieniu jest im to bardzo na rękę. Cały czas myśle o tym, zostałam poniżona w oczach innych. Nieprawdziwe oszczerstwa i kłamstwa zniszczyly moja karierę i pewnosc siebie. Przestałam ufac ludziom nawet tym najbliższym. Myślałam żeby iść do sądu ale boję się, że znów wymyśla jakiś spisek. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.