Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Co się ze mną dzieje?


Pauli88
 Share

Recommended Posts

Witam. Szukam porady/pomocy bo czuje ze jest ze mną coś nie tak i nie wiem czy jestem w stanie sama sobie z tym jakoś poradzić czy potrzebuje pomocy specjalisty . Mam 31lat, na chwilę obecną nie pracuje, opiekuje się 1,5 dzieckiem. Dolegliwości jakie mi dokuczają to szum w uszach, napięte mięśnie szyi, karku(byłam u neurologa, przepisał Tolperis i Rantudil, biorę od tygodnia, ale nie czuję poprawy) brak możliwości skupienia wzroku na jednym punkcie, że słuchem podobnie - ciężko mi się wsłuchać w np. Śpiew ptaków czy odgłosy za oknem, mam natłok myśli, ostatnio ciężko zmotywować mi się do działania czuje taką bezradność i nie umiem znaleźć w sobie tej radości w sobie co kiedyś. Mam poczucie, że życie przecieka mi przez palce, że nie robię nic pożytecznego. Tyle bym chciała robić, a jakoś nie działam i sama nie wiem czemu. Proszę o poradę. Co się dzieje? Co robić? 

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

przyczyny objawów, które Pani opisuje mogą być różne. Jeśli pomimo stosowania leków nie ustąpią proszę zwrócić się ponownie do lekarza neurologa.

Nie pisze Pani kiedy pojawiły się te objawy i jak długo trwają. Mogą mieć podłoże psychiczne jeśli przeżywa Pani silny stres lub wydarza się w Pani życiu coś z czym Pani sobie nie radzi. O tym warto porozmawiać z psychologiem - po wykluczeniu przyczyn somatycznych.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.