Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Syn


Recommended Posts

Dzień Dobry,

przeżywa Pani trudną sytuację ale napisała Pani zbyt mało, żebym w jakikolwiek sposób mogła się odnieść do Pani prośby. Ile lat ma syn? Co się dzieje w rodzinie? Dlaczego nie akceptuje Pani męża? Od jak dawna? To minimum informacji, które powinna Pani podać.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Witam ,syn ma 24 lata studiuje ,obronił inż,teraz robi magisterkę z ochrony środowiska,mąż przeszedł na emeryturę 2 lata temu ,ja pracuję w laboratorium,mamy jeszcze syna który będzie miał w tym roku 18 .Powiem tak zawsze  z synem były jakieś problemy za wszystkie jego niepowodzenia ,obwiniał nas ,miał młodzieńcze wybryki jak każdy z nas jak był młody ,ale nigdy nic złego mu nie mówiliśmy ,może trochę pokrzyczelismy ,on zawsze wpadał w furie i mówił że to przez nas .Raz mąż nie wytrzymał i go ochrzanił ,nigdy na niego nie podniósł ręki.Syn powiedział mu ,że nie chce mieć takiego ojca ,który mu źle życzy i przez cały czas się odgraża że tego pożałujemy i nigdy go nie zobaczymy .Nie wiem gdzie popełniliśmy błąd.Młodszy syn jest zupełnie inny ,a tak samo ich traktowalismy .Mam wrażeniewrażenie że syn już dawno męża nie akceptuje ,tylko przedtem jeszcze to jakoś ukrywał ,teraz to okazuje na każdym kroku .Mąż już dla zgody tyle razy wyciągał rękę na zgodę ,ale on mówi że nie.Pytamy dlaczego to mówi ,ze nas nie uznaje jako rodziców i tak w kółko.Pozdrawiam.

20 godzin temu, beth_27 napisał:

Proszę o pomoc nie wiemy z mężem co już mamy robić.Nasz najstarszy syn nam powiedział ,że nie chce takich rodziców jak my.Męża nie akceptuje .Nie odzywa się ,przezywa ,przeklina, kochamy go bardzo.Pomocy.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.