Skocz do zawartości

boskimarcepan

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O boskimarcepan

 • Ranga
  Debiutant

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sam już nie wiem. Nie chcę jej naciskać na terapię. Podejrzewam, że mamy różne temperamenty. Postanowiłem dać sobie spokój i zająć innymi rzeczami. Ona chce tylko przytulania. Ja wolę inne emocje i gesty. Może jakieś tabletki na spadek libido?
 2. Pracujemy w jednakowym wymiarze godzinowym. Ona jest fizjoterapeutką i być może jest zmęczona, aczkolwiek prezentuje podobny poziom zainteresowania sexem. Może chodzi o mnie, jestem dosyć przy kości i tutaj tkwi szkopuł lub braku cech romantyka, prostolinijności, nieatrakcyjności. Nie wiem już sam. Ona mówi, że o to nie chodzi, ale zaczynam powątpiewać w jej szczerość w tym zakresie. Widocznie nie mówi mi całej prawdy (to jedynie domysł).
 3. Może zacząć od seksu oralnego i doprowadzić do wytrysku partnera. Następnym razem może będzie dłużej.
 4. Powiedziała, że odkąd miała ochotę w trakcie ciąży, a ja unikałem tego z racji obaw o zdrowie dziecka (brak wiedzy, pierwsze dziecko) nie przejawia zainteresowania tą sferą. Nie wykazuje żadnych aspiracji w tym zakresie. Wykonuje pracę fizjoterapeuty i jest często zmęczona, a ja mam pragnienie codziennego zbliżenia przynajmniej w wymiarze jednorazowym. Co można poradzić? Więcej kwiatów, masaż (nie lubi go) czy wycieczka? Dodam, że rozmowy już nic nie dają :(. Mam 34 lata, więc chciałbym spać z żoną regularnie. Ona jednak tłumaczy się dzieckiem z kolei. Nie wiem, co zrobić :(. Może jest coś ze
 5. Witam, A kto jest stroną inicjującą? Zależy też, co Pani lubi robić w łóżku. Żele wydają się być dobrym rozwiązaniem. Można także pomyśleć o masażu. Jak długo trwa stosunek? 1 min - 2?
 6. Witam Państwa, Moja matka ma poważny problem związkowy. Od wielu już lat jest w relacji z człowiekiem, który ją poniżał i notorycznie zdradzał. W przeszłości miała miejsce przemoc fizyczna. Do te pory nie udało się jej tego zakończyć, ani w żaden sposób rozwiązać. Ja nie utrzymuję z ojcem jakichkolwiek relacji. Nie uczestniczył nawet w chrzcinach mojego syna i moim weselu. Kilka lat temu mój młodszy brat wprowadził do domu rodziców żonę, która skutecznie go zmanipulowała (walorów urody ani intelektu nie posiada) i dodatkowo sprowadziła swoją matkę, która jest po rozwodzie. Doszły

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.