Skocz do zawartości

oliwia_dolecka

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O oliwia_dolecka

 • Ranga
  Debiutant
 1. Kolega z pracy twierdził że jestem zimna i nie okazuje mu uczuć. Mam problem bo ciężko jest mi się otworzyć, powiedzieć co czuje.. Miewam takie dni czasami że zamykam się w sobie i nie chce z nikim rozmawiać. Wydaje mi się że to mu tak naprawdę przeszkadzało ta cisza z mojej strony. Nigdy nie zapytał czemu tak się zachowuje, musiałam sama sobie z tym radzić. Po kilku dniach zachowywałam się już normalnie.
 2. Dziękuję za opinie. Jest mi ciężko, bo jestem tutaj sama zdala od rodziny. Całe życie myślałam że jestem twarda ze wytrzymam wszystko ale przychodzi taki moment w życiu że masz dość i nie umiesz sobie już radzić z niczym bo ciągle coś nie wychodzi i nie jest już lekko. Wiem że muszę teraz myśleć o sobie i zacząć działać. Myślę że tutaj będę miała szanse na rozmowę z kimś kto mnie zrozumie i to w jakiej jestem sytuacji . Pozdrawiam.
 3. Cześć. Nazywam się Oliwia i mam 24 lata. Od 5 lat mieszkam w niemczech. Postanowiłam poszukać jakiejkolwiek pomocy bo nie radzę sobie już z tym co mi się ciągle przytrafia. Coraz częściej zastanawiam się, myślę że jest coś ze mną nie tak bo nie potrafię zatrzymać przy sobie żadnego mężczyzny. Ponad pół roku temu zostawił mnie chłopak z którym byłam 4 lata i z którym mieszkałam tutaj od samego początku. Jego zdaniem byłam okropna, nie panowałam nad sobą i własnymi emocjami, może bywałam nawet agresywna ale nie umiem wytłumaczyć dlaczego tak było. Załamałam się, płakałam, miałam problemy ze snem

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.