Skocz do zawartości

Sól w oku

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Sól w oku

 • Ranga
  Debiutant
 1. Jestem cieniem samej siebie z kiedyś. Sprzed tej sprawy. Czyli jestem mniej pewna siebie, nie mam sił prawie do niczego. Ledwo już wytrzymuje tę sytuacje fałszywych oskarżeń.
 2. Matka z działalnością gospodarczą. Wykształcenie średnie ogólne z matura. 42 lata. Mężatka. Jedno dziecko w wieku 8 lat. Warszawa.
 3. Matka z działalnością gospodarczą. Wykształcenie średnie ogólne z matura. 42 lata. Mężatka. Jedno dziecko w wieku 8 lat. Warszawa.
 4. Od ok 7 lat padam ofiarą nadużyć ze strony pracownic socjalnych - np.bezprawnych najsc, zakłócenia miru domowego itd. Nie będąc już ich klientka padłam ofiarą współpracy ich i człowieka, który , po uprxednich groźbach i mobbingowaniu mnie w pracy, napisał na mnie fałszywy donos. Aspekt prawny rozpatrzy sąd i sprawa o zniesławienie mnie. A tu chcę się dowiedzieć jakie spustoszenia w psychice może poczynić właśnie taka sytuacja. Od ponad dwóch lat nie przespalam ze stresu ani jednej całej nocy. Cały czas jestem w jakimś szoku i modle się, żeby to był koszmar , z którego zaraz się obudzę. Nigd

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.