Jump to content

skrzat111

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutral

About skrzat111

 • Rank
  Newbie
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam bardzo podobnie.. myślę, że warto by było udać się na terapię pozdrawiam i trzymam kciuki aby wszystko się ułożyło ^^
 2. Może spróbuj poznać kogoś przez internet? Najlepiej ze swojego miasta żebyś mogła się spotkać najpierw jakieś koleżanki, potem może jakiegoś faceta. Wiem jak boli samotność, trzymam kciuki ^^
 3. To mi wygląda na depresję udaj się do psychiatry, ssri naprawdę pomagają
 4. Mam 26 lat, jestem kobietą i podejrzewam u siebie BPD. Nie radzę sobie z moimi emocjami, są bardzo silne, intensywne i przez to reaguję przesadnie na z pozoru błahe sytuacje(takie wydałyby się dla kogoś innego), jestem impulsywna, nerwowa, nie umiem tego zmienić mimo, że bardzo bym chciała. Moje relacje muszą być intensywne inaczej mnie nudzą, zbyt szybko i zbyt łatwo się przywiązuję do ludzi. Gdy się w kimś zakocham to ta osoba staje się moją "ulubioną osobą" i jak nie mam z nią kontaktu kilka godzin to już zaczynam wariować, myśleć, że mnie olewa, ma mnie gdzieś, boję się odrzucenia. Jednego dnia potrafię idealizować moją "ulubioną osobę" i być mega kochana, aż zbyt miła i mieć bardzo silne pozytywne emocje a drugiego dnia coś mnie wkurzy i już dewauluję, chcę kończyć i jestem bardzo nie miła. Gdy nie odczuwam silnych emocji czuję pustkę, znudzenie, często nie wiem co ze sobą zrobić. Odczuwam bardzo silną potrzebę kogoś bliskiego, miłości, ale jak poznaje kogoś i zaczynam go lubić to zaczynam sabotować sama siebie, tą relację. Boję się z kimś związać, boję się, że kogoś zranię i że ktoś mnie zrani co jest bardzo łatwe przez moją nadwrażliwość. Mam również depresję, jestem na SSRI i na objawy depresji mi pomagają. Nie ciągnie mnie do używek, nie popełniam prób s (myśli s miewam), nie samookaleczam się już od kilku lat. Mimo to to się raczej mieści na spektrum borderline, jednak muszę uzyskać potwierdzenie od specjalisty. To BPD czy coś innego? Moja siostra ma ChAD, jednak ja nie mam okresów manii czy hipomanii także to nie to.
 5. Tak, to jest depresja, udaj się koniecznie do psychiatry i nie bój się, nie wszyscy potraktują Cię lekceważąco. Ja dostałam SSRI i czuję się lepiej :) Trzymam kciuki i pozdrawiam :)
 6. Witam, jestem kobietą, mam 25 lat, jestem obecnie bezrobotna, cierpię od lat na depresję. Miałam 3 podejścia do leków, jednak albo nie odczuwałam poprawy po miesiącach albo odstawiałam z powodu skutków ubocznych. W ostatnich miesiącach mój stan psychiczny się bardzo pogorszył ponieważ nie mam pracy ani męża i muszę mieszkać z toksycznymi rodzicami, jestem bardzo samotna, niedawno zakończyłam toksyczny związek, przyjaciele się ode mnie odwrócili i nie mam już nikogo bliskiego. Moja matka powtarza mi, że jestem do niczego, że nikt mnie nie zechce, nigdy nie okazała mi uczucia, zawsze była zimna w stosunku do wszystkich. Nie widziałam nigdy by okazywała uczucie ojcu, który jest niestety przez nią zaszczuty i nigdy nie stanął w mojej obronie gdy stosowała przemoc psychiczną. Nigdy nie usłyszałam przepraszam, ona nie rozumie swojej winy, nie widzi, że mnie skrzywdziła, nie ma wyrzutów sumienia. Mój były po jakimś czasie również okazał się toksyczną osobą, ale nie umiałam odejść gdyż wytworzyła mi się osobowość zależna. Byłam z nim 3 lata i naprawdę byłam zakochana a on mnie ranił mówiąc, że mu nie zależy, że jestem głupia, wyzywając mnie i jeszcze wmawiał mi, że na to zasłużyłam, że to moja wina. Siedzi mi to ciągle w głowie. Kiedyś u psychiatry zaproponowano mi terapię grupową, bo na indywidualną czeka się długo, ale ja wiem, że bym się nie otworzyła tam, bo jestem bardzo zamknięta w sobie i nieśmiała. Nie stać mnie na terapię prywatnie. Kwestia pracy też odbija się na mojej samoocenie, zazwyczaj nie chcą mnie zatrudnić albo zwalniają tygodniu lub kilku. Mówię cicho, jestem wolna ponieważ fizycznie też nie czuję się najlepiej, mam wadę serca, depresję przez co łatwo się męczę, źle sypiam. Nie wiem już co mam zrobić ze swoim życiem, nie pamiętam jak to jest normalnie funkcjonować,. być szczęśliwa, być kochana, lubiana. Jak zbudować poczucie własnej wartości, pewność siebie, poznać nowych ludzi?

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.