Skocz do zawartości

Okropieństwo

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Okropieństwo

 • Ranga
  Debiutant
 1. Dzień dobry, - kiedyś jak byłam młodsza też miałam problemy z płaczem, - nie, nie jestem pod opieka żadnego lekarza - w ciągu ostatnich 3 tygodni nie wydarzyło się w moim życiu nic dramatycznego - nie mogę sobie poradzić ze swoimi emocjami, bardzo przejmuje się studiami, boje się że nie zaliczę kolokwium, sesji, nie zrobię jakiegoś zadania, coś zawalę - uważam, że nie potrafię nic zrobić i nie mam planu na siebie
 2. Hejka, mam 19 lat. Mam problem z poradzeniem sobie z emocjami od 3 tygodni płacze kilkanaście razy dziennie. Czuje wewnętrzna pustkę mimo spotkań z przyjaciółmi. Nie mogę już sobie poradzić, nie chce mi się żyć, chciałabym tylko spać i spotykać się ze znajomymi, bo kiedy jestem w domu płacze. Nic w życiu nie osiągnę i nie wiem czy jest sens dalej żyć.
 3. Mam problem z poradzeniem sobie z emocjami od ponad 2 tygodni płacze kilkanaście razy dziennie. Czuje wewnętrzna pustkę mimo spotkań z przyjaciółmi. Nie mogę już sobie poradzić, nie chce mi się żyć, chciałabym tylko spać i spotykać się ze znajomymi, bo kiedy jestem w domu płacze.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.