Skocz do zawartości

MOTYLEK1988

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MOTYLEK1988

 • Ranga
  Debiutant
 1. Witam jestem jedną kobietą w zespole i ze mną dwóch Panów którzy nie współpracują ciągle rozmawiają i nie skupiają się na pracy.Dyrektor mnie nie słucha i pozwala na takie zachowanie.Oni ze mną nie rozmawiają.Chciałam napisać podanie o przeniesienie na inną zmianę.Co robić :(.
 2. Witam mam 32 lat i pracuję w pewnej firmie,która liczy 10 Panów i mnie jako jedną kobietę na całym tym zakładzie i tu jest problem.Jestem sama Panowie wogóle ze mną nie rozmawiają tylko między sobą ciągle jestem sama a do tego dochodzi,że są wredni.Jeden z którym pracuję na zmianę ciągle krzyczy i się wyśmiewa.Drugi nie mówi nic do mnie.Każdy wredny.Jak mam się zachowywać jestem miłą osobą i sumiennie wykonuję swoją pracę.Męczy mnie to już bardzo a z czegoś muszę żyć mając małe dziecko.Lubię swoją pracę ale ludzie są już niedowytrzymania.
 3. Witam mam 32 lat i pracuję w pewnej firmie,która liczy 10 Panów i mnie jako jedną kobietę na całym tym zakładzie i tu jest problem.Jestem sama Panowie wogóle ze mną nie rozmawiają tylko między sobą ciągle jestem sama a do tego dochodzi,że są wredni.Jeden z którym pracuję na zmianę ciągle krzyczy i się wyśmiewa.Drugi nie mówi nic do mnie.Każdy wredny.Jak mam się zachowywać jestem miłą osobą i sumiennie wykonuję swoją pracę.Męczy mnie to już bardzo a z czegoś muszę żyć mając małe dziecko.Lubię swoją pracę ale ludzie są już niedowytrzymania.
 4. Witam mam 32 lata i mieszkam w małym mieście. Od 4 miesięcy spotykam się z mężczyzną 34 lata,który ma córkę.Nasze córki chodzą razem do pierwszej klasy podstawowej.Jak im powiedzieć,że się spotykamy i chcemy być razem.W moim mieście są mało tolerancyjni ludzie.
 5. Witam mam 32lata i jestem pracującą mamą.Spotykam się od 4 miesięcy z mężczyzną 34lat.Oboje mamy córki,które chodzą do tej samej klasy pierwszej podstawowej.Jak im powiedzieć,że się spotykamy i chcemy być razem.W naszym mieście są bardzo nietolerancji ludzie.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.