Skocz do zawartości

Moderator

Moderators
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Moderator

 • Ranga
  Debiutant

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że złożone zapytanie wykracza poza zakres darmowej porady. W tej sytuacji mogą Państwo skorzystać z usługi: Porada psychologiczna przez e-mail.
 2. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że złożone zapytanie wykracza poza zakres darmowej porady. W tej sytuacji mogą Państwo skorzystać z usługi: Porada psychologiczna przez e-mail.
 3. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że złożone zapytanie wykracza poza zakres darmowej porady. W tej sytuacji mogą Państwo skorzystać z usługi: Porada psychologiczna przez e-mail.
 4. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że złożone zapytanie wykracza poza zakres darmowej porady. W tej sytuacji mogą Państwo skorzystać z usługi: Porada psychologiczna przez e-mail.
 5. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że złożone zapytanie wykracza poza zakres darmowej porady. W tej sytuacji mogą Państwo skorzystać z usługi: Porada psychologiczna przez e-mail.
 6. Pytanie nie uwzględnia instrukcji darmowej porady i ma zbyt ogólny charakter, by psycholog mógł na nie rzeczowo odpowiedzieć. Temat zostaje zamknięty.
 7. Szanowni Państwo, wątek zostaje zamknięty, ponieważ wiadomość jest niezrozumiała albo nieczytelna lub sprzeczna z instrukcją darmowej porady, a jej uzyskania dotyczył.
 8. @kimoch Darmowych porad zespół psychologów udziela w miarę możliwości czasowych. Proszę przestrzegać zasad netykiety i nie pisać posta pod postem bo zmusi to moderację do zamknięcia tego wątku.
 9. Zakres darmowej porady został wyczerpany. Proszę rozważyć standardową konsultację z psychoterapeutą.
 10. Uprzejmie informuję, że rozmiar zapytania wykracza poza zakres darmowej konsultacji, więc temat zostaje niestety zamknięty.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.