Jump to content

Moderator

Moderators
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

About Moderator

 • Rank
  Newbie
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że złożone zapytanie wykracza poza zakres darmowej porady. W tej sytuacji mogą Państwo skorzystać z usługi: Porada psychologiczna przez e-mail.
 2. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że złożone zapytanie wykracza poza zakres darmowej porady. W tej sytuacji mogą Państwo skorzystać z usługi: Porada psychologiczna przez e-mail.
 3. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że złożone zapytanie wykracza poza zakres darmowej porady. W tej sytuacji mogą Państwo skorzystać z usługi: Porada psychologiczna przez e-mail.
 4. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że złożone zapytanie wykracza poza zakres darmowej porady. W tej sytuacji mogą Państwo skorzystać z usługi: Porada psychologiczna przez e-mail.
 5. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że złożone zapytanie wykracza poza zakres darmowej porady. W tej sytuacji mogą Państwo skorzystać z usługi: Porada psychologiczna przez e-mail.
 6. Pytanie nie uwzględnia instrukcji darmowej porady i ma zbyt ogólny charakter, by psycholog mógł na nie rzeczowo odpowiedzieć. Temat zostaje zamknięty.
 7. Szanowni Państwo, wątek zostaje zamknięty, ponieważ wiadomość jest niezrozumiała albo nieczytelna lub sprzeczna z instrukcją darmowej porady, a jej uzyskania dotyczył.
 8. @kimoch Darmowych porad zespół psychologów udziela w miarę możliwości czasowych. Proszę przestrzegać zasad netykiety i nie pisać posta pod postem bo zmusi to moderację do zamknięcia tego wątku.
 9. Zakres darmowej porady został wyczerpany. Proszę rozważyć standardową konsultację z psychoterapeutą.
 10. Uprzejmie informuję, że rozmiar zapytania wykracza poza zakres darmowej konsultacji, więc temat zostaje niestety zamknięty.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.