Skocz do zawartości

jachting

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O jachting

 • Ranga
  Debiutant
 1. A gdzie mieszkasz ? Ja też nie mam nikogo... może bym się nadawał- jestem pokojowy , wyrozumiały,serdeczny i zrównoważony ale biorę leki na schizofrenie . mój nick na facebooku to jachting jachting - możemy pogadać bo ja wlasnie interesuje się akceptacją ,pewnością siebie ,miłością .
 2. Nie ma równości,każdy jest inny i to jest poniekąd równość.Ta różnorodność to bogactwo , każdy i wszystko jest unikatowe.Są tylko różne zastosowania,talenty i piękno .Nie możesz być równiejszy od siebie.Możesz być tylko sobą ,dlatego nie jesteś taki sam jak każdy ,jesteś nie porównywalny,wyjątkowy,niepowtarzalny Po co się porównywać .Jesteś lepszy lub gorszy poniekąd,każdy ma jakieś wady i zalety ,umiejętności ,atuty w czymś jest gorszy a w czymś lepszy.Kto może być dla ciebie konkurentem. Jesteś sobą niema drugiego takiego jak ty,jesteś innym przejawem Boga . Nie jesteś gorszy od samego Boga. Jesteś życiem . Poniekąd jesteś brzydszy,ładniejszy ,głupszy,mądrzejszy,poniekąd komuś jest lepiej bo ci nie może być gorzej niż w danej chwili.Ciecz się tą chwilą i bądź sobą.
 3. Akceptacja,miłość. pewnych sprawach, nie wpływa na to, by uznali siebie za niekompletnych w całości.' 'To, że mamy wątpliwości na swój temat, że nie wszystkie cechy naszego charakteru czy wyglądu nam się podobają – to zupełnie normalne.' ' Gdy dzieje się coś, co wyprowadza nas z równowagi, nie przesadzać, nie dramatyzować i nie generalizować' Nie możesz być każdym,we wszystkim tak dobry, posiąść wszystkie tytuły,byś najlepszym.,mieć najlepszą czy w ogóle prace. Możesz być tylko sobą,to jest nam dane,nie jesteśmy kopią,możesz się tym cieszyć bo miłość nie wybiera,jest dostępna i ogarnia wszystko. Twoje ciało to świątynia dla twojego ducha. 'Żyjesz! ciesz się tym faktem.świadomością że jesteś,możliwością doświadczania rozkoszy-rozsmakuj się w tym.' 'Człowiek który kocha siebie,szanuje siebie.A człowiek ,a człowiek który kocha i szanuje siebie,szanuje również innych,ponieważ wie;' inni są tacy jak ja, i podobnie jak ja,zasługują na miłość,szacunek,respekt''jesteśmy częscią tej samej natury' Miłość jest głębokim pragnieniem bycia jednością z całością ,zniknięcia "ja" i 'ty" w całości. Zycie cię wspiera. To właśnie z podziałów bierze się napięcie. Spięty umysł to spięe ciało. Gdy nie walczysz,nie tworzysz podziałów ,mniej energii wydatkujesz. Nie rób niczego niezgodnego z naturą. Wczuj się w tak,wielkie Tak dla życia ,otworz się na życie. Nie wybieraj, przyjmij wszystko takim jakie jest. Prawdy nigdy niema w skrajności.Prawda zawiera skrajności w sobie.Jest w obu i zadnej. Pozwól, nie wtrącaj się ,nie przeszkadzaj,nic nie rób,wracaj do ne robienia. Ustnieją tylko jednostki, bo społeczeństwo to tylko słowo. jednostka bycie całkowitym,kompletnym,harmonijnym,całościowym,zintegrowanym byciem Życie jest życiem musi mieć w sobie oba begunowości. Boskość jest współżależnością . Środek nie jest pozycją,jest ciągłym uzyskiwaniem równowagi. jest to ruch. środek to równowaga . Jeśli żyjesz zgodnie z życiem najważniejsza jest równowaga.Nie wchodz w skrajność,nie trzymaj si ę kurczowo jednego bieguna,bo stracisz równowagę . Nie szukaj znaczenia,znaczenie i ciągła obsesja na jej punkcie to choroba umysłu.Jakie znaczenie ma kwiat róży on nie potrzebuje tego by uzasadnić swoje istnienie. Życie które nie wybiera jest święte. Życie nie jest duszą,życie nie jest ciałem .Życie jest jednym i drugim . Jesteś Ciałoduszą. Ludzie są OK. Ty jesteś OK i ja jestem OK. Nie zawsze podoba mi się to, co robisz, ale akceptuję to, jaki jesteś. Jesteśmy równi, niezależnie od różnic.
 4. wrzucaj ciekawostki i mądrości i dodawaj komentarz co z tego rozumiesz, możesz się tez odnosić i coś dodawać. 1.To z kobiety jest życie,zarówno mężczyzna jak i kobieta rodzi się z łona kobiety,egzystencja stawia na kobiete,kobieta nie jest na pewno gorsza. Dlaczego gówno pisze się przez ókreskowane ? żeby mniej śmierdziało. 2.Coś co jeszcze słyszałem w zerówce - kto się przezywa ten sam się tak na a to oznacza że każdy mówi o sobie. stolarz po japońsku ? jaja piła harata DESIDERATA Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy. Tak dalece jak to możliwe nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi. Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść. Jeśli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie. Ciesz się zarówno swymi osiągnięciami jak i planami. Wykonuj z sercem swą pracę, jakakolwiek by była skromna. Jest ona trwałą wartością w zmiennych kolejach losu. Zachowaj ostrożność w swych przedsięwzięciach - świat bowiem pełen jest oszustwa. Lecz niech ci to nie przesłania prawdziwej cnoty, wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie pełne jest heroizmu. Bądź sobą, a zwłaszcza nie zwalczaj uczuć: nie bądź cyniczny wobec miłości, albowiem w obliczu wszelkiej oschłości i rozczarowań jest ona wieczna jak trawa. Przyjmuj pogodnie to co lata niosą, bez goryczy wyrzekając się przymiotów młodości. Rozwijaj siłę ducha by w nagłym nieszczęściu mogła być tarczą dla ciebie. Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności. Jesteś dzieckiem wszechświata, nie mniej niż gwiazdy i drzewa, masz prawo być tutaj i czy jest to dla ciebie jasne czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki jaki być powinien. Tak więc bądź w pokoju z Bogiem, cokolwiek myślisz i czymkolwiek się zajmujesz i jakiekolwiek są twe pragnienia: w zgiełku ulicznym, zamęcie życia, zachowaj pokój ze swą duszą. Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny. Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy. Autor: Max Ehrmann

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.