Skocz do zawartości

mar123

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mar123

 • Ranga
  Debiutant
 1. Półtora roku po ślubie. Wspólnie 7 lat. Seks raz na trzy miesiące. Nie udany kilku minutowy, flustracja , i kolejne miesiące posuchy. W związku brak pocałunków przytulen dotyku.. mąż choć częściej pierwszy okazuje czułość wychodząc do pracy całując mnie to jednak mam wielką blokadę przez to wszytsko zwykle okniecie w usta jest dla mnie trudne. Czasem mam wrażenie że sami to wszystko znisCzylismy zachowujemy się przy sobie jak kumple. Śmiejemy się z tych samych rzeczy bekamy po posiłkach. Zatraciliśmy relacje damsko męska. Nie umiem odblokować się przed mężem by to odbudować. Nie wstydzę się przed nim puścić bąka ,ale krępuje się przebierac w jego obecności . To trwa już kilka lat. Seks jest beznadziejny. Jak już dochodzi do stosunku , sztywnieje na sam dotyk . Próbowałam z nim rozmawiać . Nic to nie daje. Mam 29 lat, on 33. Nie mamy dzieci. ....
 2. Półtora roku po ślubie. Wspólnie 7 lat. Seks raz na trzy miesiące. Nie udany kilku minutowy, flustracja , i kolejne miesiące posuchy. W związku brak pocałunków przytulen dotyku.. mąż choć częściej pierwszy okazuje czułość wychodząc do pracy całując mnie to jednak mam wielką blokadę przez to wszytsko zwykle okniecie w usta jest dla mnie trudne. Czasem mam wrażenie że sami to wszystko znisCzylismy zachowujemy się przy sobie jak kumple. Śmiejemy się z tych samych rzeczy bekamy po posiłkach. Zatraciliśmy relacje damsko męska. Nie umiem odblokować się przed mężem by to odbudować. Nie wstydzę się przed nim puścić bąka ,ale krępuje się przebierac w jego obecności . To trwa już kilka lat. Seks jest beznadziejny. Jak już dochodzi do stosunku , sztywnieje na sam dotyk . Próbowałam z nim rozmawiać . Nic to nie daje. Mam 29 lat, on 33. Nie mamy dzieci.
 3. Półtora roku po ślubie. Wspólnie 7 lat. Seks raz na trzy miesiące. Nie udany kilku minutowy, flustracja , i kolejne miesiące posuchy. W związku brak pocałunków przytulen dotyku.. mąż choć częściej pierwszy okazuje czułość wychodząc do pracy całując mnie to jednak mam wielką blokadę przez to wszytsko zwykle okniecie w usta jest dla mnie trudne. Czasem mam wrażenie że sami to wszystko znisCzylismy zachowujemy się przy sobie jak kumple. Śmiejemy się z tych samych rzeczy bekamy po posiłkach. Zatraciliśmy relacje damsko męska. Nie umiem odblokować się przed mężem by to odbudować. Nie wstydzę się przed nim puścić bąka ,ale krępuje się przebierac w jego obecności . To trwa już kilka lat. Seks jest beznadziejny. Jak już dochodzi do stosunku , sztywnieje na sam dotyk . Próbowałam z nim rozmawiać . Nic to nie daje. Mam 29 lat, on 33. Nie mamy dzieci.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.