Jump to content

Seb38

Użytkownik
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Seb38

 1. Po tak poważnej próbie samobojczej i krzywdę jaka zrobiłem sobie i jej . Pracuje z całych sił nad sobą.
 2. Z jednej strony chce dac jej odejść żeby odnalazła szczęście takie jakie chce a z drugiej walczyć o nią dalej . Jeden dzień mam silniejszy A drugi ściąga mnie w dół. 2 miesiące minęło od rozstania a to już jest czas gdzie muszę zrozumieć, że ona nie chce powrotu .
 3. Ona już nie wróci do mnie. Jasno mi powiedziała, że nie jest w stanie się z tym pogodzić i nie chce mnie męczyć. Przeprosilem już dawno wszystkich, ale jak widać przez moja głupotę muszę to przecierpiec .
 4. Zapomniałem dopisać, że nie potrafię być sam i wszyscy znajomi się ode mnie odwrócili i razem z moja była spędzają czas a mnie z życia wykreslili
 5. Mam 38 lat po alkohol już nie sięgnę. Mam bardzo poczucie winy , że ja tak skrzywdzilem , że pozwoliłem jej przeżyć taka traumę .
 6. Jeszcze mam bardzo ważne pytanie czy normalnym jest tłumaczenie się w myslach kobiecie , którą ode mnie odeszla . Wiem że już nie wróci bo zbyt dużo się wydarzyło, ale bardzo jest mi ciężko to powstrzymać. Zdaje sobie również sprawę jak to mnie męczy i szukam sposobów aby to zatrzymać.
 7. Problemy życiowe i przez bardzo długi czas wchodzę regularnie w zwiazki , które się rozpadają przez brak panowania nad emocjami w kryzysowych sytuacjach do tego wybieram młode dziewczyny 24 i 25 lat
 8. Oczywiście, że pracuje nad sobą. Nie dostałem odpowiedzi czy alkohol jest aż tak w stanie rozbić człowieka emocjonalnie i popchnac do próby samobójczej ?
 9. Witam , regularnie przechodziłem różne związki i w każdym się nie popisalem przez nadużywanie alkoholu i rozbicia emocjonalne . Nie pije ponad miesiąc i w moja osobowość zaczyna wracać do normy , aczkolwiek jestem na etapie po rozpadzie związku którym mam chęć walki o kobietę ale wiem , że ona nie da już szansy i uznaje mnie za balast życiowy. Jestem po poważnej próbie samobojczej i nie mam zamiaru tego ponownie zrobić jak i również pić. Czy alkohol może być odpowiednikiem takich zachowań?

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.