Jump to content

Rozstanie z chłopakiem, powrót ex


Recommended Posts

Pisze ponieważ potrzebuje zrozumieć sytuacje mojego ex.. Rozstał się ze mną tamtego roku w styczniu, wszędzie mnie poblokowal. Jak ze mną zrywał powiedział ze chce się skupić na pracy… Ja wróciłam do swojego rodzinnego miasta przeprowadziłam się od niego. Po jakichś 2 tyg moja siostra mi pisze ze moj ex dodał sobie na Kakaotalk (taka aplikacja gdzie można dodawać dni. Kimś) i właśnie on dodał ze +13 Days ♥️. Rozumiecie potem jak się rozstał se mną nagle już sobie kogoś znalazł , albo po prostu mnie zdradzał.. minął rok po tym aktualnie miałam sytuacje 15 lutego.. moj ex na instagramie gdzie byłam zablokowana u niego  polubił moje zdjęcie …. Zobaczyłam to dopiero na nastepny dzień bo nie sprawdzałam instagrama. Po 2 dniach usunął to polubienie czyli znowu mnie zablokował bo sprawdzałam niemozna go znaleźć na insta.. Wiec Prosze powiedzcie mi bo zwariuje zaraz co to wgl jest za sytuacje, skoro sk**syn tak odjebal ze zerwał ze mną i teraz jakieś jebniete polubienia i znowu zablokowana jestem bo mnie nie ma CO TO ZNACZY, czy może mi ktor to wytłumaczyć bo ta sytuacja jest dla mnie tak nienormalna ze potrzebuje się kogoś poradzić bo meczy mnie to ze śmieci ktorw wyrzuciłam wracają do mnie 

Prosze o konkretne odpowiedzi 

Link to comment
Share on other sites

Zacznijmy od najprostszej rzeczy, która wypowiedziana na głos może naprowadzić cię na jakiś tor. To, że daje ci polubienia, wchodzi na twoje konto, oznacza że jest tobą zainteresowany. Zauważ, że musiał sporo zrobić, żeby dać ci polubienie - trzeba wejść w opcje, potem zablokowane konta, odblokować, następnie znowu wejść na twoje konto itd. . To wszystko wymaga intencjonalnego działania, nie mogło stać się to przypadkiem.

Druga rzecz jest taka, że dając ci polubienie był świadomy tego, że się o tym dowiesz. Zaraz po tym, gdy dał ci czas na reakcje zakopał się ponownie, ukrywając się za zasłoną blokady. Dał ci znak. Na pewno znaczy to jedno, coś w rodzaju "hej, jestem tutaj, zauważ mnie". Z jakiegoś powodu pragnie twojej atencji, chce żebyś o nim myślała. Tutaj rodzi się pytanie, dlaczego tego chce oraz czy chce tego intencjonalnie, czy robi to na zasadzie chwili. Nie mogę tego oszacować, nie znam go.

Ten zabieg, ta akcja, podsuwa mi jednak myśl, że zrobił to celowo i to nie była chwila. Być może chciał sprawdzić co u ciebie i dać i jakiś sygnał, ponieważ u niego nie dzieje się najlepiej? Na pewno chodzisz mu po głowie, zakładam, że gdyby miał co robić, nie przejmowałby się tobą.

Samo zerwanie pozostanie dla mnie tajemnicą, ale faktycznie, tak nagłe wejście w związek z kimś innym może sugerować że doszło do zdrady, albo że osoba którą już zna bardzo liczyła na taki przebieg spraw. 

Reasumując, ciężko powiedzieć coś więcej mając tylko tyle danych. Na pewno znaczy to tyle, że chciał się pokazać i dać ci jasny znak - może był pijany. Niewiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.