Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Numerologia

Victor
 Share

Recommended Posts

Z moich obserwacji i doświadczeń wynika, że coś w tym jest. Duże znaczenie ma numer mieszkania czy domu, czyli jego wartość numerologiczna. Liczy się numer na drzwiach mieszkania lub domu, włącznie z literami. Sam to zaobserwowałem u siebie i u innych, że naprawdę inaczej się czułem w mieszkaniach o różnych numerach. Tak samo podpis, którego używamy ma znaczenie. Data urodzenia u człowieka sporo mówi o jego osobowości. Polecam się zapoznać z tematem. Każdy zrobi jak uważa, ale naprawdę warto przynajmniej spróbować. Jeśli np. ktoś mieszka pod jakimś numerem i nie czuje się tam dobrze, to zawsze można zmienić to poprzez dopisanie jakiejś cyfry, w zależności od oczekiwanych rezultatów. Sam bym kiedyś wyśmiał tego typu wpis, uznając to za w najlepszym przypadku stek bzdur, ale tak jak wspomniałem moje doświadczenia mnie przekonały. Niech każdy sam to oceni, być może przynajmniej jedna osoba coś zmieni w swoim życiu na lepsze dzięki tej wiedzy.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

• ksiazka.jpg

• PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.