Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam, mam 21 lat.
Przez całe życie byłam osobą raczej nieśmiałą i zamkniętą w sobie, obracałam się w niewielkim gronie ludzi. Bywały momenty, że miałam problemy z emocjami, stany lękowe, ale zawsze było zrzucane na karb dojrzewania i hormonów. Nigdy nie byłam u specjalisty. Jednak od trzech tygodni mam ogromne problemy ze snem; nie mogę spokojnie przespać całej nocy. Noc mija mi na kilku drzemkach trwających ok godziny i budzę się dręczona silnym poczuciem winy lub uczuciem, że zrobiłam coś źle. Nie mam apetytu, jem dziennie jeden niewielki posiłek, przez co ostatnio schudłam. Do tego po każdym posiłku czuję mdłości. W ostatnim czasie wróciły też stany lękowe - boję się iść do pracy albo zadzwonić do kogoś. Cały czas myślę, że może stać się coś złego. Co chwilę chce mi się płakać, mam ochotę w ogóle nie wychodzić z łóżka. Już kompletnie nie wiem co robić.

Edytowano przez red.fox

Dzień Dobry,

przede wszystkim proszę się zgłosić na wizytę do lekarza w tym do specjalisty endokrynologa. Po wykluczeniu problemów np. z tarczycą powinna Pani udać się do lekarza psychiatry. Bardzo proszę niech Pani nie zwleka i zadba o swoje zdrowie.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.