Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg


Norbi
 Share

Recommended Posts

Witam! Mam 20 lat, jestem bardzo przystojny i od 2 lat jestem w związku ze wspaniałą kobietą. Mam dość sporo adoratorek, lecz wszystkie spławiam, bo nie chce sprawiać przykrości mojej kobiecie. Codziennie mnie zaskakuje swoim poczuciem humoru i pomysłowością.
Zacznę może od opisu sytuacji... Przez 2 lata jestem (bo w sumie cały czas) strasznym zazdrośnikiem. Boje się, że mnie zostawi, bo nie będę dla niej zbyt dobry, bo ktoś będzie lepszy.
Przez owe 2 lata przerabialiśmy setki kłótni na temat mojej zazdrości. Jestem dosłownie zazdrosny o każdego mężczyznę, kolegę, znajomego na jej drodze. Ja zaś odpuściłem wszystkie koleżanki, bo nie miałem nigdy potrzeby mieć przyjaciół i znajomych z płci przeciwnej.
Okej było o mnie teraz czas na nią :3  Chodzi do klasy ze swoim byłym, który po zerwaniu był jej przyjacielem. Inicjuje cały czas kontakt wypisując do niej o lekcje, przysiadając się na lekcji czy przerwie, wychodząc z nią na papierosa na przerwie itd.. Dzisiaj oznaczył ją w poście pod grą, w którą grali na lekcji co mnie oburzyło. Po zobaczeniu tego postu nie odzywałem się do niej przez 4 godziny, po czym wysłałem zrzut ekranu i napisałem "To fajnie...". Oczywiście rozpętała się wielka kłótnia jak ja mogę być zazdrosny o takie coś. Stwierdziłem, że po 2 latach milczenia czas wziąć sprawę w swoje ręce... Napisałem do gościa, że nie życzę sobie, aby miał jakikolwiek kontakt z moją kobietą. Po czym zaczęliśmy się nawzajem obrażać i puszczać obelgi. Moja partnerka zablokowała mnie w każdym możliwym miejscu i nie mam z nią kontaktu od paru godzin. Umówiłem się z gościem, który jest chętny na zmierzenie się siłowo :D
Co powinienem zrobić w tej sytuacji i ogólnie żeby nie być  aż tak zazdrosnym?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.