Skocz do zawartości

Polecane posty

Dobry wieczor.jestem asia.mam ponad 30 lat. Mam klopt z mezem.od jakiegos czasu pobral sobie gierke na telefon i gra w nia prawie caly dzien.maz tez juz dobrze po 30. Nic go nie interesuje,jak zwroce mu uwage ze to juz choroba to sie wscieka na mnie,denerwuje sie,a niech by tylko internet sie zwiesil to juz kaplica,nerwy,zlosc,wyzywa sie.jest tylko gra i ciagle esemesowanie w grze.moge gadac i gadac a on jak grochem o sciane. I chcialabym sie zapytac czy to juz powinno sie leczyc czy tez nie ma obaw do niepokoju? Bardzo prosze o odp.bo to z dnia na dzien jest gorzej i wiecej czasu poswieca tej grze niz rodzinie swojej.

Dzień Dobry,

opisała Pani następujące objawy występujące u męża:

- złość pojawiającą się w przypadku gdy nie może grać (objawy "odstawienne")

- koncentrację życia na graniu

- straty jakie ponosi mąż z powodu grania czyli np. w relacjach rodzinnych, izolację.

Sugeruję aby mąż udał się na wizytę do terapeuty uzależnień w najbliższej poradni celem dalszej diagnozy w kierunku uzależnienia. Konsultacja może się też odbyć on-line na platformie OcalSiebie.

pozdrawiam,

Katarzyna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.