Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam wszystkich.

Otóż odkąd zacząłem prace po skończeniu szkoły, w danej pracy wytrzymywałem rok po czym zwalniając się i zmieniając pracodawcę a często także zawód. O ile mając te dwadzieścia  parę lat nie było w tym nic niepokojącego itd. Obecnie mam 34 lata, prace nadal zmieniam i to częściej niż mając lat dwadzieścia, po kilku miesiącach do pół roku. Na początku nowej pracy jest wszystko ok, zero problemów z obowiązkami, współpracownikami, samą pracą  lecz po kilku miesiącach zaczynam odczuwać niechęć do miejsca, ludzi, jak i samej pracy. Niekiedy odczuwam wręcz fizyczne obrzydzenie i wracam do punktu wyjścia tzn. nowej pracy i cały proces startuje od nowa, a łudzę się znowu że tym razem to będzie to. Wpadłem w jakieś błędne koło z którego nie mogę się wydostać, a czas mija. Proszę o jakąś radę, opinię o co chodzi.

Pozdrawiam Serdecznie.

Edytowano przez sergio3950
dopis

Dzień Dobry,

Opisał Pan swoje zachowanie - zmienia Pan bardzo często pracę. Odczuwa Pan niechęć lub ma Pan wręcz nieprzyjemne fizyczne objawy na myśl o pracy, w której Pan jest  w danej chwili. Nie napisał Pan jakie myśli wtedy Panu towarzyszą, Nie napisał Pan też jakie ma Pan oczekiwania wobec pracy, a czegoś Pan szuka ("że tym razem to będzie to") i kolejne prace nie spełniają tych oczekiwań. Warto o tym porozmawiać z psychologiem. Podczas konsultacji sprecyzuje Pan swoje oczekiwania, przyjrzy się swoim myślom i uczuciom aby zrozumieć swoje zachowanie oraz przygotuje Pan swoje cele i plan ich osiągnięcia. To pomoże Panu przerwać błędne koło.

Konsultacje mogą odbywać się on-line na platformie OcalSiebie.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.