Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

karolinka92

Zwiazek uzaleznionych

Recommended Posts

Poznalismy sie w osrodku dla osob uzaleznionych ja nie chcialam sie wiazac w osrodku,poniewaz mam synka z poprzedniego zwiazku po ukonczebiu terapii mieszkalismy razem w hostelu i tam zaczelismy byc ze soba...wszystko bylo fajnie dbal o mnie czulam wszystko od niego...teraz po ponad roku mieszkamy u moich rodzicow ja szybko znalazlam prace a on nie ma zapalu zevy sie wziac widze ze jest w depresji lecz zaprzecza wiecznie wszystko zwala na mnie tylko sie uzala nad soba i zero pomocy w jakich kolwiek obowiazkach i zero myslenia o przyszlosci nic mu nie robi to ze ja mam prace a on nie i moeszkamy pod dachem rodzicow...wieczne pretensje a co mu pokaze wyczytane informacje z internetu to zaprzecza i zwala wibe na mnie...oczywiscie nie jestem swoeta ale ja to widze i chce z tym cos robic a on wogole...o wszystko siw denerwuje od razu nie patrzy czy dziecko jest czy nie jak juz cos robi to oczywiscie z wielka laska dodam ze nie ma zadnych znajomych z rodzina w sumie tez zero kontaktu duzo bym musiala pisac.pozdrawiam

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

• ksiazka.jpg

• PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.