Jump to content
Aneta1233

Mój chłopak wyjeżdża na erasmusa

Recommended Posts

Cześć! Jestem tutaj nowa. Mam pewien problem w związku - mój chłopak po x latach relacji podjął decyzję o wyjeździe na erasmusa. Bardzo mnie tym zranił, ponieważ w żaden sposób nie uzgodnił ze mną tej sprawy. Po prostu złożył papiery i oznajmił, że leci, bo to jego ostatnia szansa na taką wyprawę, zwiedzenie kawałka świata. Szczerze mówiąc kompletnie się załamałam. Mam wielu znajomych, którzy wyjechali na erasmusa i zdradzali swoje drugie połówki z kim popadnie. Z resztą to nie nowość. Każdy wie co się dzieje na erasmusie i dlaczego nazywają go orgazmus.
Mój chłopak cały czas zapewnia mnie o tym, że on nigdy by mi czegoś takiego nie zrobił, bo kocha mnie najbardziej na świecie, ale sami wiecie, jak to jest. Słowa to słowa, a czyny to drugie. Martwię się, że po tak długim związku zapragnie jakiś odmian, może nawet nie będzie tego planował tylko za dużo wypije i mnie zdradzi. Jesteśmy ze sobą tak długo, że nie wyobrażam sobie rozłąki z nim na taki czas. Nie ma chwili, żebym o tym nie myślała. Tym bardziej dlatego, że nie ufam mężczyznom. Zawiodłam się bardzo na swoim ojcu i przez to mam zakrzywiony obraz mężczyzny. Non stop myślę, że potrafią jedynie kłamać, oszukiwać i ranić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.