Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

patrycja1

Problem z uzależnieniem

Recommended Posts

Witam, mój chłopak ma problem z narkotykami, bierze raz w tygodniu czasem wytrzyma dwa tygodnie a czasem zdarza się kilka razy w tygodniu. Jest nerwowym człowiekiem i mówi że w ten sposób sie uspokaja, ale ja tego nie toleruję. Wielokrotnie z nim rozmawiałam, prosiłam żeby przestał brać bo na mnie to też wpływa i to bardzo źle, denerwuje sie że obiecuje ze to ostatni raz, mówi że chce to rzucić a ciagle to robi. Jest mi przykro ze mnie oklamuje i zbywa,  jestem zła sama na siebie że się daje tak okłamywać, nie wiem jak mu pomóc, kiedys powiedział ze to lubi wiec ciężko żeby z tego zrezygnował. Jesteśmy ze soba 2 lata, a od roku czesto się o to kłócimy, nie potrafię zaakceptować narkotyków i jestem już zmeczona psychicznie tym powracajacym tematem. Proszę o rade co mogę zrobić, rozumiem że  ciężko z tego sie wyleczyć ale nie chce sie juz tak czuć zawiedziona. 

Link to comment
Share on other sites

Witaj, przeczytałam i mnie tknęło żeby coś napisać a konkretnie to , że musisz bardzo go kochać bo myślę ze wiele osób po prostu by się odcięło . Jeśli on nie chce się leczyć to chyba nie bardzo jesteś w stanie coś zrobić "po dobroci" Zastanawiam się czy to nie jest jak z alkoholizmem , że można zgłosić problem do gminnej komisji rozwiązywania  problemów alkoholowych (nie wiem czy tez tyczy się narkotyków) zazwyczaj  biuro mieści się gdzieś przy urzędzie miasta, wtedy oni wdrazaja procedurę ktora ma na celu żeby to sąd orzekł i wysłał na przymusowe leczenie.Domyślam się , że az takich drastycznych kroków nie chcesz podejmować . Może poszukaj kogoś kto wyszedł z uzależnienia niech z nim pogada opowie swoją historie swoje odczucia wtedy Twoj partner napewno znajdzie duzo wspolnych czy to sytuacji czy odczuć itp. Moze jak ktoś kto sięgną dna ale tak naprawde i on to "namacalnie„ usłyszy  poprostu pozna tego człowieka to da to mu coś do myślenia. Wiem że nie wiele pomogłam ale wiedz, że 3mam kciuki 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.