Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

LĘK PRZED ŚMIERCIĄ SAMOTNOŚCIĄ NICOŚCIĄ ,poczucie beznadziejności SAMA NIE WIEM


Recommended Posts

Od dłuższego czasu bardzo dużo myślę o śmierci , ale nie jako takiej ,że chciałabym nie istnieć tylko bardzo mocno się jej boję. Sądzę ,że może to być spowodowane tym że wiele osób z mojego otoczenia w przedziale 20 - 30 lat w zeszłym roku odeszło ... martwię się o rodziców też są już 60 + . ten temat ciągle mi gdzieś towarzyszy w nocy nie mogę spać gdy tylko o tym myślę zaczynam odczuwać mrowienie w całym ciele i serce mocno bije ... staram się wtedy uspokajać po przez ćwiczenia oddechowe natomiast nie zawsze pomaga często kończy się szlochaniem do poduszki ... martwi mnie to ,że skupiam się na tych lękach ... jestem samotną kobietą , trochę z wyboru a trochę tak losowo ... brakuję mi raczej również swojej przestrzeni ... nie stać mnie na mieszkanie samej więc mieszkam z rodzicami co mi uwłacza czuję ,się no po prostu beznadziejnie z tym .w pracy też nie jest kolorowo mam z koleżanką takie same stanowisko ja pracuję dużo dłużej(staż pracy) robię dużo więcej i bardzo utożsamiam się z firmą, a i tak ta druga która w prost mówi że ma wyjebane i wgl się nie stara dostaję podwyżki , pochwały ( przypisuję sobie moje zasługi )kierownik mnie nie lubi, więc wiem, że nie mam u niego oparcia ... i po prostu wolę milczeć niż walczyć o swoje  ... mnóstwo emocji i smutku tłumię w sobie . To mnie bardzo męczy .

 

i jeszcze na dodatek praca mi się śni , śmierć (moja) mi się śni

nie potrafię się zrelaksować , ani odciąć .... ehhh nie wiem co ze mną nie tak domyślam się , że wiele osób ma gorszę problemy i doświadczenia dlatego wstyd mi ,że tak narzekam (sama do siebie ) na zewnątrz staram , się udawać  że jest OK .

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.