Skocz do zawartości

Nie wiem co się ze mną dzieje


Polecane posty

Cześć mam na imię Natalia mam 22 lata od ostatnich kilku dni nie mogę jeść nie mogę spać... Czuję się okropnie nie wiem co się ze mną dzieje nie mam ochoty na nic... Nie wiem czy jestem sama sobie winna czy po prostu albo ktoś próbuje mną manipulować czy ja sama już sobie coś wmawiam i wymyślam... Z własnych wyrzutów sumienia... Rozstałam się z chłopakiem jakiś czas temu wyjechałam do Niemiec nasz związek był różny często się klocilismy często uciekalam od niego do mamy ponieważ w nasze życie wkracza alkohol i zawsze każdej sytuacji byłam ja winna nie umiem tego wszystkiego opisać w kilku słowach aby każdy mógł zrozumieć o co mi chodzi ale wiele osób postronnych mówiło mi bym zostawiła że on jest toksyczny, po rozstaniu, mówił mi również że był u psychologa i potwierdził to opinie... Nie potrafię opisać tych 5 lat naszego związku w kilku zdaniach i opowiedzieć... Ale rozstalismy, się ja zostawiłam u niego wszystko rzeczy dosłownie wszystko i po prostu się rozstałam z dnia na dzień przed wyjazdem odkryłam że on kiedy wcześniej się poklocilismy pisał z innymi kobietami, jak również umawial się z czego Zaznaczal że do spotkania nie doszło... Ale nie mogłam mi zaufać po wcześniejszych sytuacjach które mieliśmy, w życiu zbyt wiele razy, się zawiodłam i byłam oklamywana... Oczywiście nie mówię tu o żadnej zdradzie... Ale w wszelkich innych sytuacjach... Jak również często dochodziło do braku szacunku z jego strony tak jak mówię za każdą sytuację która istniala winil mnie... Ja będąc sama tutaj 2 Niemczech nawiązała kontakt z moim starym kolega oczywiście po rozstaniu zaczęliśmy się spotykać rozmawiać o wielu sprawach po czym okazało się że tak dobrze nam się rozmawia ze po prostu postanowiliśmy, spróbować... W tym czasie oczywiście dostawałam różnego rodzaju, SMS od tamtego partnera obraźliwe różne... Odpychal mnie od siebie coraz bardziej takimi zachowaniami i słowami... Teraz po kilku miesiącach od rozstania nagle się zaczął odzywac dzwonić pisać prosić o powrót że się zmienił że jest inny...ja zaczęłam sobie przypominać wszystkie dobre rzeczy te 5 lat że jak ja zapomnę o nim... Ze jednak czasami był dobry że pomagał że wspierał... Zapytał się mnie czy doszło do zbliżenia między mną a moim nowym partnerem... Kiedy ja po ciągłym naciskaniu odpowiedziałam że tak doszło zaczął, mnie wyzywać jak ja mogłam tam wcześnie tak szybko że jestem łatwa że on nic że spotyka się z dziewczyną ale cały czas myśli o mnie ja ja mogłam coś takiego zrobić tak szybko... Zablokowałam go nie mogłam znieść już jego obwiniania... Po tej rozmowie po prostu zaczęłam. Żałować nie wiem czy wmawiać że ma rację że nie powinnam poczułam się okropnie i nadal się tak czuję nie śpię budzę się ciągle w nocy nie mogę jeść... A z moim nowym partenem nie umiem podrozmawiac boję się mu powiedzieć prawdę.. Nie wiem już co robić pewnie usłyszę że jestem sama sobie winna... Za każdym razem było tak że wracałam do niego po kilku dniach tygodniach zapomniałam wszystko i czułam się winna przepraszalam... Teraz też bym to zrobiła gdyby nie to że jest nowy związek i ktoś.... Ale z drugiej strony wiem że całe życie bym żyła w wiecznych wyrzutach że codziennie bym słyszała jaka to nie jestem.... Nie wiem już co robić nie umiem wyzbyć się przestać myśleć nie wiem co robić.... Czy ja może mam zupełnie inny problem i to nie chodzi o żadna miłość tylko po prostu mam jakieś leki i sama sobie tworzę problemy...  Teraz czuję takie leki wyrzuty nie wiem nie mogę o niczym innym myśleć... Nie wiem co robić.. Nie chcę sie wykończyć a nie mogę przestać z tego wyjść... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • SKOCZ DO: 
    Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

  • PODCASTY.jpg

  • Wpisy blogu

    • 0 komentarzy
      Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
       
       
    • 0 komentarzy
      Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
    • 0 komentarzy
      Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
       
       
       
    • 0 komentarzy
      Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
       
       
    • 0 komentarzy
      Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

  • SKOCZ DO:

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  •  
  • Podcasty i filmy o psychologii

  • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

    83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.