Jump to content
berenika

Nudne pożycie

Recommended Posts

Czuje ze moj seks z partnerem z dnia na dzien robi sie monotonny, chcialabym zaszalec lecz sama nie wiem jak, seks wydaje sie byc monotonny, caly czas to samo i te same pozycje.. Kreca mnie roznego typu zabawki erotyczne lecz partner nie jest za bardzo przekonany.

Co najlepiej zrobic w takiej sytuacji?

Link to comment
Share on other sites

Może boi się, że zastąpisz go zabawkami? Kup jakąś dla niego. Niech się przekona, że 'fajne, ale nie jest to w zamian za partnerkę, tylko urozmaicenie, czyli ona też nie będzie wolała gadżetów ode mnie'. Sex elixir o którym wspomina tutaj koleżanka to równiez dobra opcja, u nas również się sprawdził ;)

Link to comment
Share on other sites

a może na poczatek zmień nie sam seks, tylko okoliczności ;) w sensie jeśli zazwyczaj dochodzi do zbliżeń w konkretnych sytuacjach, to zaskocz go czymś innym, poflirtuj tak, jak do tej pory nie flirtowałaś, powiedz mu na ucho że masz na niego ochotę gdy jestescie zajęci czymś innym... no nie wiem. Albo zamiast go straszyć od razy wibratorem wez piórko czy zawiąż mu oczy.. coś wiesz, łagodniejszego zeby wprowadzic go w klimat My się rownież nad hiszpańska muchą zastanawialiśmy ale czy to przypadkiem nie jest placebo?

Link to comment
Share on other sites

Mieliśmy takie myśli ale spróbowaliśmy i nie. Działa! Aczkolwiek nie polecam imeszać z alkoholem bo wtedy jej działąnie jest znacznie bardziej zmniejszone (sama mam problem z osiągnięciem orgazmu jak napiję się alkoholu).

Link to comment
Share on other sites

No coż. Wszystko zalezy od pary i od napięcia jakie pomiędzy nimi powstaje. My również przez pierwsze lata nie stosowaliśmy zabawek jednak z czasem zaczęliśmy sobie takie gadżety kupować bo jednak jest różnica na plus :) I w praktycznie każdym związku wkrada się rutyna. Prędzej czy później ale się wkrada. Co do sex elixir to dodam, ze dziala zarówno na kobietę jak i na faceta tak wiec obie osoby powinny sobie wpróbować ;)

Link to comment
Share on other sites

My jak naradzie próbowaliśmy żeli intymnych. Ale masz tutaj rację. 5 lat po pierwszym seksie nie jest jednak tak jak na początku. Z tych żeli najlepszy okazał się libi gel, bardzo fajnie poprawia wrazenia intymne. Lepszy od durex intense.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.