Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Konaya123

Nie rozumiem zachowania mojej dziewczyny

Recommended Posts

Mam problem, czuje się okropnie 

Mieszkam ze swoją dziewczyną od roku. Mamy kota od 2 miesięcy, początku były ciężkie, ale już jest okej. Chciałam dosiąść się do dziewczyny, bo miałyśmy włączyć nową piosenki i obok leżał kot, wiec usiadłam tak po cichu i moja dziewczyna zaczęła gadać że jak kot śpi to siadam jak piórko, a tak to ją budzę i w ogóle. Usłyszałam, że: 1. Kot 2. Telefon 3. Ona. Nie odpowiedziałam nic na to, bo było to dla mbie niepoważne, ze porównuje sie Np. Z kotem. Od tamtej pory jest dziwnie. Niby dokończylysmy film, ale w ogóle nie patrzyła na mnie i odpowiadała słowem. Nie odzywała się, w ogóle nie chciała ze mną gadać, umyła się i poszła spać ze słuchawkami. Bardzo źle się z tym czułam, bo nie wiem co zrobiłam zle.


Dzisiaj to samo, nic za bardzo nie mówiła, przytuliłam ja to mnie przytuliła, było czuć, że coś jest nie tak. Jak płakałam to spytała czemu płacze i jej powiedziałam ze zle się czuje i odwołałam psychologa to ona tylko „No to właśnie powinnaś pójść” i wyszła z domu na zajęcia. Jest oschła, jednym zdaniem odpowiadała, a jak jej powiedziałam na wyjście, że kocham to ona „m, dziękuje” ….

 

Ponadto chce wyjechac gdzieś ze mną i zamiast wyjść z inicjatywą czy propozycją to tylko narzeka ze czuje się jak w klatce, a ja czuje jakby to była moja wina… Nigdy nie może ze mną porozmawiac na poważnie tylko zawsze rzuca jakieś teksty. 

 

Link to comment
Share on other sites

Nic nie przychodzi do głowy? Nie zrozumiesz swojej dziewczyny, jeśli nie będziesz z nią rozmawiać. Gdy opowiadała o swoich uczuciach, uznałaś to za niepoważne gadanie. Lubisz gdy bliska osoba olewa to, co mówisz, wcale nie stara się Ciebie zrozumieć? Założę się, że ona nie lubi, dlatego poczuła się urażona. "Nigdy nie może porozmawiać na poważnie, tylko zawsze rzuca jakieś teksty" Z tej wypowiedzi wynika to samo. Z góry oceniasz, że nie jest zdolna do rozmowy, ale gdy coś mówi, nawet tego nie rozumiesz, jakby mówiła w obcym języku. Zdaję sobie sprawę, że nie robisz tego umyślnie, ale tak to wygląda. I też jestem zdania, że powinnaś pójść z tym problemem do psychologa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.