Jump to content
berenika

Dieta sirt

Recommended Posts

Przy odchudzaniu rodzaj diety nie ma znaczenia. Liczy się przede wszystkim ujemny bilans kaloryczny. Możesz jeść nawet samą czekoladę albo kiełbasę, i jeśli z tego pokarmu dostarczysz organizmowi mniej kalorii niż on spala, nie ma fizycznej możliwości żebyś nie chudła. Bez uprawiania sportu czy większego wysiłku fizycznego ciało kobiety dziennie potrzebuje chyba gdzieś tak z 1300 kcal, zatem jeśli będziesz dziennie spożywać 1200 kcal nawet nic nie robiąc, będziesz chudła. Każdy wysiłek fizyczny to dodatkowo spalane kalorie, więc im więcej ruchu, tym szybciej będziesz tracić zmagazynowany tłuszcz, albo będziesz mogła więcej jeść podczas odchudzania. 

Na każdym opakowaniu produktów spożywczych jest tabelka z wartościami odżywczymi i kaloriami w 100g, do tego są też informacje w internecie. Licz ile tych kalorii spożywasz, ruszaj się jak najwięcej i chudnij ;) 

Link to comment
Share on other sites

U mnie pierwsze 3 dni detoks - 3 koktajle i 1 posiłek. Potem kolejne 4 dni 2 koktajle i dwa posiłki, później 14 dni 1 koktajl i 3 posiłki. -5kg po 21 dniach. Na początku byłam głodna. Teraz mogę nie jeść nic albo ciut. Ogólnie to ciężko było pic te koktajle. Nie lubię zieleniny..

Nęci mnie taka dieta pudełkowa Sirt - wygodna opcja, nie trzeba gotować i dostaje się  5 posiłków dziennie. Jeśli nie bedę miała czasu na gotowanie, to pewnie skorzystam. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.