Jump to content
dkdk

Odchudzanie

Recommended Posts

Hej. Zastanawia mnie fakt jak Wy się z tym czujecie ? Otóż noszę rozmiar 52, głównie problem to brzuch. Zaczynam się z tym czuć bardzo źle. Gdy słyszę że jestem ładna z buzi to mnie szlag trafia i zaczynam czuć doła. Bo kiedy zaczynam się akceptować to znowu pojawia się to samo odczucie.

Moim marzeniem jest być szczupła, podziwiana ale nie mam siły na to.

Link to comment
Share on other sites

Ja nosze rozmiar 42 i mimo że każdy się dziwi bo jestem wysoka to też nie mogę tego zaakceptować. Prawda jest taka że żadne gadanie obcych ludzi że nie jest źle nie pomoże. Trzeba zacząć coś robić żeby się dobrze czuć a nie liczyć tylko na komplementy od innych. Ja np zlikwidowalam po prostu słodycze, fast foody i inne nie zdrowe przekąski, jem dużo warzyw, pije dużo wody a za dużo się nie ruszam muszę przyznać i waga leci powoli w dół bo już 2.5 kg mniej w 2 tygodnie. Także jeśli się źle czujesz ze sobą to się weź za siebie i tyle. W pierwszej kolejności polecam kupienie suszarki do owoców. Mi suszone owoce pozwoliły w prakltycznie bezbolesny sposob zastąpić słodycze. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.