Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Guest

Zostawił mnie z dzieckiem po 9 latach. Nie mogę o nim zapomnieć:(

Recommended Posts

Witam,mam 25 lat i półtora roczna córeczkę. Własna  firmę, miesiące temu z dnia na dzień zostawił mnie narzeczony po 9 latach :( Nic się na to nie zapowiadało dwa miesiąc przed rozstanie mieliśmy brać ślub (z jego inicjatywy ) miesiąc przed chciał drugie dziecko.. Zostawił mnie dla 16 letniej dziewczyny,której dałam dorobić na wakacjach i siebie w firmie..  Ale twierdzi ,że ona niczemu neo jest winna ona nic nie zrobiła. Do sedna sprawy jak urodziłam córeczkę oddaliłam się od niego lecz tego nie zauważyłam.. byłam zmęczona 24h/7 ciągle sama z mała. W nocy ka wstawałam,w dzień ja.. Chciałam walczyć,prosiłam o szansę dla niej. Ale nie..(On musi się wyszaleć,potrzebuje czasu) (i owszem teraz szalej wyjazdy,jazda po nocy ,imprezki,sex z nią kiedy tylko chce)  teraz za każdym razem co przyjedzie do małej na chwilę dosłownie bo tamta napsize i juz musi jechać do szkoły po nią.. (mam wrażenie,ze robi wszystko,zeby się ze mną kłócił i nie mial czasu dla małej) zaczepia przytuli to daje sygnały. I czy z kis pisze, co robię. Ale jeżeli powstanie kłótnia, to zaraz wyzywa mnie,że niegdy nie był szczęśliwy, że on nie chce związku ze mną nie będzie udawała,ze z nikim nie ułoże soboe życia.. A po jakimś czasie znowu zaczepki jakby gdyby nigdy nic.. A ja nawina nadal go kocham I robię wszystko żeby wrócił i mam nadzieję  ,brakuje mi go.. A małej taty jeszcze bardziej :( Czy jego zachowanie może być przyczyna,że za bardzo nalegam? Czy on się pogubił i sam nie wie co czuje ? Boi się przyznać że zje.. I nie wie jak wrócić?  Pomocy  już  nie daje rady .. Co wieczór płacze.  

Link to comment
Share on other sites

25.. no daje. Ale nie potrafię sobie odpuścić. Bo mówi jedno robi drugie..  ciągle nadzieję A potem nagle nie.. I ciągle o niej ona lepsza w łóżku i wszystko..  dołuje mnie to wszystko..  Bo mała się cieszy na jego widok.. A on przyjedzie i ciągle w telefonie z nią jakby po złości pisała ciągle do niego.. zamiast pozwolić spędzić mu czas z córka ..  I ciągłą krytyka dogadywanie. Że dzieci osie też odwróci odemnie i wgl

Link to comment
Share on other sites

Musisz.postawic sprawe jasno i.konkretnie, na poczatek.proponuje abys mu.zaproponowala taki.uklad, ze jak juz.przyjezdza.do.dziecka nawet na chwile, niech nie pisze z ta dziewczyna tylko zajmie.sie.dzieckiem. i zadnych komentarzy czy porownywania. 

I.proponowalabym zajac sie soba i dzieckiem, a jego.chwilowo.olac. Czekaj sierpliwie, poprostu sobie odpusc bo nerwy tylko.stracisz, a.musisz sie trzymac dla.malej i po to aby prowadzic firme. 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie próbuje i staram się odpuścić. Już leje na to jak mi dogryza udaje,że nie słyszę nie kłóce się.. Tylko gorzej mnie dołuje to jaki on niby szczęśliwy,jak życie sobie planuje z nią, wyprowadza się to coś..  Bo wie dobrze ,że ja jestem sama. Ze nie wynajmie mi nikt stancji samej z dzieckiem. A nawet jeśli to będzie ciężko finansowo.. Twierdzi ,że z nikim nie ułoże sobie życia tak jak on.. Bo on może balować w dzień w dzień teraz latać zabierać na wyjazdy tamta(dziecko ) A ona szczęśliwa..  Wiem ,że muszę trzymać sie dla malej I tylko dla niej się trzymam.. Mam duże wsparcie u jego mamy rodziny bo każdy jest  mną.  Ale strasznie mnie to boli.. brakuje mi tek bliskości tego kogoś,jego..  Że nie mogę się przytulić ani nic.. 

Link to comment
Share on other sites

Płacić placi ..Wydaje mi się,że on sam się pogubił i nie wie czego chce.. Dziś się pochwalił ,ze znowu jedzie do zakopanego z nią.. Ostatnio byl 2 tygodnie z nią  i teraz znowu.   Jakoś po tej sytuacji każdy się odwrócił..I w sumie to ciągle z małą w domu sama jestem. Do sklepu czy gdzie kolwiek wszędzie z małą .. Ale przecież to mija wina wszystko .. I co najlepsze jego słowa ,ze siedzę w domu tylko i nic nie tobie .. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.