Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Nieidealna żona


Patrycja123
 Share

Recommended Posts

Witajcie,  

Mam 27lat, jestem żona od 2lat oraz matka od roku. Moj mąż jest policjantem ja natomiast żołnierzem. Naszym odwiecznym problemem są ciężkie charaktery. 

Znamy sie 5lat. Początki były piękne. Przytulania, pocałunki, miłe słowa. Były...  Problemem moim jest brak chęci seksualnych, najchetniej kochała bym sie raz na tydz przy dobrych lotach natomiast tym czego potrzebuję to bliskość i czułość! On natomiast kochał by sie 24/7.

Cholernie potrzebuje przytulania, całowania czy usłyszenia po prostu czegoś miłego. W zamian mam czeste kłótnie, pretensje. O wszystko... 

Jestem bardzo wybuchowa, mam dosyć... Chętnie bym uciekła, rozstała się, rozwiodla... Żebym musiała prosić się o zwrotny pocałunek?! 

Czuję się niepotrzebna, odrzucona... 

Nie wiem na ile mogę mu ufać. Gdy sie poznaliśmy walczylam z jego natretna kolezanka ktora bez przerwy dzwoniła, pisała. Po roku nakrylam go z telefonem! Drugim telefonem którego nigdy nie widziałam!!! Wówczas napisal do innej koleżanki (późnym wieczorem) co u niej - w zwrocie byla wiadomość "patrzę na tv i popijam winko". Nosz kur*** brzmiało jak zachęta do wspólnego spedzenia wieczoru. Stwierdzil ze to "tylko kolezanka i napisal ot tak"... Hmm... Oczywiscie kłótnia była straszna.... 

Czas minął... Nie zapomniałam ale nie myslalam... Az nagle... Jakaś kartka z jej dokumentów pod siedzeniem pasażera w aucie!!!! Dziecko juz bylo na swiecie! Tłumaczył ze potrzebowała jakieś pomocy i się z nią widział... Kurcze co bedzie nastepne? Zużyte gumki pod fotelikiem syna??? 

Wiem ze mam powodzenie u facetów. Zastanawiam sie czy pozostanie nadal w tym zwiazku nie jest strata czasu? A moze jest to jakas chora gra? 

Zaznaczę ze pomimo wielu okazji nigdy nie zdradziłam męża, nawet o tym nie  pomyślałam. 

Czy jego ciągła chęć seksualna nie kryje jakiś tajemnic i stąd też brak czułości z jego strony? 

Może to ja coś źle robię? Może daje sie omamic tym ze niby mnie kocha i tym ze jutro będzie lepiej? Ile można chodzić w tym błędnym kole? 

Nie potrafie już zaufać... 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.