Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Recommended Posts

Nie mam siły ani fizycznie ani psychicznie. Strasznie przeszłam covida. Od tamtej pory każdy dzień to udręka. Rano wstaję i już marzę, żeby wrócić do łóżka. Nie mogę doczekać się końca dnia.Wszystko robie z przymusem. Nic mnie nie cieszy. Muszę wstawać z łóżka, bo mam dzieci, rodzinę - i musi to wszystko funkcjonować. Nie wiem, co roboić dalej...

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Pani, należy na ten temat porozmawiać ze swoim lekarzem. Specjalista pomoże ustalić jakie są przyczyny tego stanu rzeczy, i jak można się z nimi uporać. Można także skonsultować się z psychologiem. Jeśli okaże się, że przechodzi Pani depresję, specjaliści zalecą odpowiednie leczenie.

Link to comment
Share on other sites

A moze warto najpierw pomyśleć o rehabilitacji pocovidowej? Jest coraz więcej miejsc, gdzie można skorzystać z pomocy specjalistów, np: www.hotelcieplice.pl/rehabilitacja_pocovidowa_15_zabiegow. Najłatwiej jest pójść do psychiatry, który wypisze najpewniej psychotropy. Mnie tak próbowali leczyć. Zatrułam sobie organizm, a poprawy zadnej. Wyjechałam, odzyskałam równowagę - ciągle nad sobą pracuję. Nie twierdzę, ze jest lekko, ze odeszło. ale czasami taki wyjazd i kuracja potrafią podnieśc z kolan.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.