Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Ismenka123

Dziwne zachowania senne

Recommended Posts

Dzień dobry, Ostatnio bardzo często w pierwszym momencie zasypiania mam tak, że widzę albo robaki albo jakies pająki chodzące po mnie, albo jakies zachrypiał dywanie .. to tak jakbym spała z otwartymi oczami..jest to tak realistyczne, że jak się budze to po oświeceniu swiatla szukam gdzie to jest aż w końcu dotrze do mózgu, że to tylko złudzenie senne czy cokolwiekto jest. Nie wiem czy jestem już chora psychicznie powoli czy to efekt stresu :( mamdużo stresu to prawda… najbardziej się boje czy to nie objaw jakies choroby psychicznej

Link to comment
Share on other sites

Dobry. Miałem coś takiego jak dotąd 3 razy. Za każdym razem jakiś duży czarny pająk łaził mi gdzieś po poduszce obok głowy. Dwukrotnie musiałem chwilę pouderzać pięścią w tym miejscu, żeby się upewnić, że jeśli nawet jakiś pająk był, to już jest unieszkodliwiony, po czym spałem sobie dalej. Raz zerwałem się z łóżka, zapaliłem światło i zrobiłem szybki przegląd w poszukiwaniu pająka, ale na szczęście było czysto. Chory psychicznie nie jestem, więc nie masz się co przejmować, tak po prostu się zdarza. Jeśli ostatnio zdarza się to bardzo często i masz w życiu wiele stresu, zapewne ma to ze sobą związek. Przeciążony mózg, "wyprany" z serotoniny może płatać takie figle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.