Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Wypalony

Wypalenie

Recommended Posts

Witam. Mam 33 lata od 14lat jestem w małżeństwie. Ożeniłem się majac 19 lat w kobiecie w której się zakochałem. Mamy syna ma 12 lat którego kocham ponad życie. Przez cały czas naszego małżeństw żona dawała mi do zrozumienia ze nie i tak że mną nie będzie. Pojawiły się wyzwiska, brak szacunku. Ja ciągle odkładałem na nasz wspólny dom. Zawsze byłem zdania że dziecko powinno mieć obydwoje rodziców. 3 lata temu żona zachorowała na raka tarczycy, która to jej usunęli wspierałem ją jak mogłem ale krótko po oświadczyła mi że życie jest za krótkie żeby się męczyć i jak się nic nie zmieni to chce rozwodu. Ja oczywiście głupi zaczelem budować dom, poświęciłem wszytkie oszczędności myśląc że coś to zmieni. W między czasie żona wciągnęła mnie w nałóg zaczęłem popijać ja razem z nią. Dziś dom stoi ja pracuje za granicą 7 dni w tygodniu po 12 godz żeby sprostać jej wymaganiom. Czuję że żyje dla innych, nie dla siebie a żona dalej twierdzi że che rozwodu. Czuję się wypalony, miałem myśli samobojcze, pomimo że staram Się być silny przestało mi już zależec na wszytkim bo ileż można wysłuchiwać że jest się do niczego skoro daje z siebie 200 procent? Miałem marzenia z których zrezygnowałem, dziś jestem innym człowiekiem bo jak dajesz z  siebie więcej niż możesz ale dalej jest źle to wewnętrznie cie to zjada. Nie mam już siły proszę o pomoc 

Link to comment
Share on other sites

A jak widzisz swoje życie bez obecnej małżonki?
Jesteś w stanie zacząć wszystko od nowa?


33 lata to nie 100, żeby się już spisać na straty.... Jeden błąd nie musi oznaczać końca życia prawda?...
Z każdej porażki można wyjść, mniej lub bardziej poobijany, ale żywy.

Tak na moje, to powinieneś, podziękować małżonce za motywacje do zmiany.... Chłopie, żona daje ci po twarzy takimi komplementami - zrób coś, Twój dorastający syn na to patrzy, chcesz, żeby małżonka zaczęła Cię kopać? Wówczas nie tylko Ty ucierpisz, ale i Twój syn!!!

 

  • Podoba mi się to 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.