Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Kate123

Mieszane uczucia

Recommended Posts

Witam mam 24 lata jestem po rozwodzie i jestem przyszła mamą . Jestem z moim narzeczonym rok . Był alkoholikiem poszedł na terapię . ,Wszyszedl z terapii było dobrze aż do czerwca . po tem po kilku tygodniach zaczął od nowa po pijać chociaż jego rodzina twierdziła że nie mogę go zamknąć w klatce i na piwo 0% mogę się zgodzić . Oczywiście dla świętego spokoju mu pozwolilam ale długo czekać nie musialam by sięgnol po normalne a po tem setki. Po każdym siegnieciu była awantura oczywiście przyznawał się ale do czasu ostatnio zaczął stosować swoje stare metody czyli guma do żucia lub otwarcie piwa zero na schodach itp . Jestem po przejściach o których on wie ( próba gwałtu , rozwód itp) stalam się osobą malo ufna względem do osób . A jak zaufam i mnie ktoś zrani bardzo bardzo ciężko jest mi tej samej osobie zaufać . Tak jak pisałam. Jestem rok z z narzeczonym który siegnol po alkohol . Ostatnio przegiol ,,Pale" była interwencja policji ponieważ zaczął mi zagradzac drogę.  robić z siebie idiote sam się prosił o kłopoty . poczułam strach ,lęk do tego człowieka odkąt zaczął pić moje uczucia, zaufanie  jakość znikły czuje ze może odrobinke cos mnie ciągnie do niego ale czy to uczucie ? Może strach ze z dzieckiem mnie nikt nie będzie chaial ? Nie wiem zawiodlam się on pisze, dzwoni żebym wrociala do domu . Mowi mi ze był się zapisać na terapie itp powiedziałam z rana  ze to koniec teraz juz sama nie wiem czy to tylko słowa .  czy jestem wstanie to zrobic Zawsze twierdzi ze on sie stara najwięcej a ja nie albo za malo . ze ja to anioł i nie widzę w sobie błędu on zawsze jest ten zły. I tak ciągle gada . Dość często robi sam problem nie wiadomo skąd ja czasem sama nie wiem o co mu naprawdę chodzi ciężko mi odpowiedzieć na jego pytania bo powiecmy ze zadaje pytanie na które nie mam zielonego pojęcia odpowiedzieć bo poruszył ze 3 tematy. I wraca raz do pierwszego albo ostatniego i robi mi siano w głowie . Nie potrafię się z nim dogadać . Kiedyś może nie zwracalam na to uwagi albo było dużo tematów i jakoś to było . Teraz wole być w ciszy czadem nie mam chęci rozmawiać z nim bo jestem przewrażliwiona przynajmniej tak uważam . Proszę o pomoc co mam robić ? Dac mu którąś z kolei szanse czy po cierpieć i dac sobie spokój.? Zależy mi na tym żeby dziecko miało obu rodziców ale czy warto być z kimś do kogo poczułam lęk? Mam mieszane uczucia i brak zaufania ? 

Link to comment
Share on other sites

Ja bym się z nim natychmiast rozstała. Nie szukała nowego, tylko poczekała co zrobi. Jeśli pójdzie ponownie na terapię dałabym mu szansę. drugą i ostatnią. Jeśli nie to koniec.

Nie zrób krzywdy sobie i dziecku wiążąc się z uzależnioną osobą. Ty z tym nie wygrasz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.