Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Stokrotka.1312

Stracił zaufanie..

Recommended Posts

Dobry wieczór. Przyszłam tutaj ponieważ juz nie potrafię sama sobie poradzić. Otóż miesiąc temu zostawił mnie partner, ojciec dziecka i najukochańszy człowiek. Byliśmy razem 8 lat. Jak to w związkach bywa są wzloty i upadki. U nas do tego upadku przyczyniłam się ja. On pracował, poświęcał czas.. Tylko, ze mi było mało.  Ciągle go prosiłam o uwagę, o zajęcie się dzieckiem , zrobienie czegoś w domu.. Ja nie pracuje, wychowuje dziecko. Siedzę całymi dniami w domu. On wracał o różnych porach. Drażniło mnie to ze nie poświęcał mi tyle czasu i uwagi.. Bywały kłótnie w których ja zaczynałam.. Nie widziałam tego ze wraca do domu z pracy i chce odpocząć,  napić się kawy czy przez chwilę zająć się samym sobą. Zawsze od niego czegoś chciałam. Jeszcze przed narodzinami maluszka, widywał się z koleżanką z pracy .. Nie sami , zawsze była jakaś grupka ludzi.. Ja siedziałam w domu , byłam w zaawansowanej ciąży.. Pewnego dnia nie wrócił na noc, była imprezka firmowa.. Ja uparłam się tylko na tym ze ona tez tam była.. Jemu ufałam zawsze i wierzyłam ze nic się nie wydarzyło.. Ale potem gdy tylko zaczęliśmy się sprzeczać wspominałam mu tą dziewczynę..  pomimo że wiedziałam że do niczego nie doszło. Drażniłam go, potem przepraszałam i obiecywałam ze się zmienię i zapomnę o tym. Ale obietnice poszły na marne .. robiłam to przy prawie każdej okazji..  od dłuższego czasu bylo ok jakbym zapomniala o niej..  Póki cos nie przeważyło.. zrobilam to poraz kolejny .. az w końcu nie wytrzymał , znalazl pierwsze lepsze ogłoszenie z mieszkaniem i odszedł.. prosiłam o powrót obiecywałam ze się zmienię.. zaczęłam to robić, prawie każdy zauważa różnice tylko nie on. Zależy mi na tym żeby odbudować relacje , być z nim i stworzyć normalną rodzinę i dom.. Dziś po miesiącu napisal ze nie potrafi mi zaufac ponieważ obiecywałam tyle razy i zawsze było to samo. Kocha nasze dziecko i mnie. Ja o tym wiem. Tylko problem leży w tym ze on nie umie mi zaufac.. co mam zrobić żeby zaufał ten ostatni raz i zobaczył ze przez ten krótki okres czasu przemyślałam wszystko i naprawdę jestem inna. Korzystałam z pomocy psychologa ( w tej chwili na urlopie ).

Kocham go nad życie i wiem ze jest tym jedynym. Nie tylko mi zależy na jego powrocie ale tez dziecku. On o tym wie. Powtarzamy mu co jakiś czas zeby pamiętał..  ale on nie potrafi się przełamać. Może za szybko i za często mu powtarzam ze zależy i ze kocham. Jak mam odbudować zaufanie które On do mnie stracił. 

 

Ps. Przepraszam ze bez ładu i składu... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.