Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Hoseantonio

Prośba o pomoc

Recommended Posts

Witam

Mam na imię Paweł mam 34 lata.

Zaczne od tego że gdzies jako nastolatek przestałem mieć przyjaciół,zaczął się ten trudny wiek a ja zaczełem się bać chodzić do szkoły bo tam mnie gnębili,nikomu nie mówiłem.Czułem się odrzucony,potem w szkole średniej uciekałem bo tak było łatwiej.Praktycznie boje się cały czas.Do tego znalazłem złoty środek czyli alkohol i dośc szybko popoadłem w alkoholizm.Bałem się chodzić na rozmowy o prace czy nawet samej pracy,tego czy sobie poradze,czy czegoś źle nie zrobie.Pracowałem krótko w kilku miejscach bo ten stres mnie paraliżował pójść do niej.

Teraz jestem po kilku terapiach alkoholowych,ale to nie pomaga.Moje dni wyglądają tak że jeśli mam siłe to ide rano do sklepu a potem leże na łóżku i użalam sie nad sobą,mam myśli samobójcze od lat,poczucie baznadziejności,braku chęci życia.Rodzina mi mówi że wegetuje.A ja nawet z ludźmi nie potrafie rozmawiać psychiatrom nie byłem w stanie wszystkiego powiedzieć.Nie pracuje ,bo jak wyjde z domu do pracy to strach mnie paraliżuje i wracam do domu.Mam już dość tego ale nie potrafie tego zmienic.

Nie wiem czy to jest depresja czy coś innego.Wiem napewno że mam stany lękowe,słyszę czasami głosy za ścianą,boje się czasami wyjść z pokoju do łazienki.

Może ktoś mi podpowie gdzie sie udać z tym.

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.